به ابراهیمی توصیه می‌کنم صبور باشد و بیشتر تلاش کند
43892
نکیسا: پرسپولیس امسال دبل هت تریک می‌کند
04 آبان 1400 13:43
مهدی نوری - نیما نکیسا دروازه بان سابق پرسپولیس معتقد است لیگ امسال با توجه به سرمایه گذاری تیم‌ها بسیار جذاب تر خواهد بود و قهرمانی نسبت به سالهای قبل سخت تر خواهد بود اما پرسپولیس با توجه به ستاره‌ها و قدرتی که دارد باز هم قهرمان خواهد شد تا ششمین قهرمانی متوالی اش را جشن بگیرد و دبل هت تریک قهرمانی خواهد کرد.

روزنامه گل

بازی پرسپولیس و فولاد چطور بود؟

فولاد تیم بسیار خوبی است اما پرسپولیس فوق العاده بود یعنی یکی از بهترین روزهای خودش را تجربه کرد و 3 گل تاکتیکی در خانه حریف زد. فولاد قهرمان جام حذفی ما است و چنین نتیجه‌ای مقابل فولاد در خانه خودش سرآغاز خوبی برای پرسپولیس در فصل جدید است.

با شکست پرسپولیس مقابل الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا عده‌ای از یحیی گل محمدی و تیمش ناامید شده بودند اما با برد مقابل فولاد امیدها به این مجموعه برگشت. در این رابطه چه نظری دارید؟

تیم‌های ما در ایران از نظر امکانات در یک سطح هستند. سپاهان، ذوب آهن، فولاد و پیکان تمکن مالی بهتری دارند اما وقتی به آسیا می‌روند نشان داده می‌شود که ما به لحاظ بودجه و سرمایه گذاری و اسپانسر عقب تر از آنها هستیم. قیمت بازیکنان الهلال را با بازیکنان خودمان مقایسه کنید که خیلی عقب هستیم و در آسیا جنگ پول، امکانات و بودجه است. پرسپولیس، استقلال و سپاهان تیم هایی هستند که خودشان را تقریبا از ایران جدا کرده‌اند اما وقتی در آسیا می‌رویم در جنگ پول و قدرت و ثروت و امکانات ما بازنده هستیم اما بعد از آن باخت به الهلال دیدیم که بازگشت خوبی داشت.

چه تصوری از بازی پرسپولیس مقابل نساجی در استادیوم آزادی دارید؟

قاعدتا پرسپولیس چند سال است که در آسیا، جام حذفی و لیگ برتر افتخار کسب کرده است تیم پرمهره و قابل احترامی است و کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد. نساجی هم با برد مقابل فجرسپاسی در هفته اول لیگ امسال را خوب و پرقدرت شروع کرده است. نساجی مدیر فوتبالی و کاربلد و کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد و امیدوارم بازی خوب و تماشاگرپسندی شود اما سنگینی ترازو به سمت پرسپولیس است.

یعنی نساجی در تهران شانسی برای برد ندارد؟

چرا، شانس که دارد و همه تیم‌ها شانس دارند و بستگی دارد نساجی چقدر در مهار مهاجمان پرسپولیس موفق عمل کند. پرسپولیس خط حمله بسیار قدرتمندی دارد و مقابل یک تیم هجومی بازی دارند اما نساجی تیم قلدر، فیزیکی و بسیار باهوشی است.

رضا اسدی مقابل الهلال عملکرد ضعیفی داشت اما در بازی با فولاد خوب کار کرد و گل هم زد. در مورد عملکرد او در پرسپولیس چه نظری دارید؟

اسدی تازه به پرسپولیس آمده و قاعدتا هماهنگی لازم را با تیم ندارد و زمان می‌برد تا با تاکتیک تیم آشنا شود و این اتفاقات خیلی طبیعی است. اسدی بازیکن بسیار توانمندی است و قد و قامت بسیار خوبی دارد و مدتی که خارج از کشور بازی کرد تجربه بسیار خوبی برای او بود و مهره بسیار موثری برای پرسپولیس خواهد شد.

اسدی می‌تواند جای احمد نوراللهی را در خط هافبک پرسپولیس پر کند؟

قطعا می‌تواند. جا دارد از زحمات احمد نوراللهی در این چند ساله برای پرسپولیس تشکر کنم و برایش آرزوی موفقیت دارد اما رفت و آمد بازیکنان در فوتبال بسیار طبیعی است. مطمئنم اسدی می‌تواند بازیکن موثر و جایگزین خوبی برای احمد باشد.

علیرضا ابراهیمی از اینکه در ترکیب پرسپولیس قرار نگرفته شاکی است و یحیی گل محمدی هم با او برخورد کرده است. در مورد این اتفاق چه نظری دارید؟

آقایان یحیی گل محمدی، کریم باقری، افشین پیروانی، داود فنایی و حمید مطهری نماد مکتب پرسپولیس هستند و بازیکنی که تازه آمده باید بداند به چه باشگاه بزرگی آمده است. امیدوارم ابراهیمی درک کند چه بازیکنان بزرگی در پرسپولیس بازی کرده‌اند و سکونشینی و نیمکت نشینی در پرسپولیس افتخار است. همه بازیکنانی که به پرسپولیس آمده‌اند تجربه سکونشینی و نیمکت نشینی دارند و آرام آرام به ترکیب تیم اضافه شدند. به عنوان یک برادر به ابراهیمی توصیه می‌کنم صبور باشد و بیشتر تلاش کند تا به حق واقعی اش برسد.

فکر می‌کنید پرسپولیس امسال می‌تواند ششمین قهرمانی متوالی اش را کسب کرده و دبل هت تریک قهرمانی کند؟

انشالله، هر چند خیلی سخت است و تیم‌ها سرمایه گذاری خوبی کرده اند. گل گهر و نساجی و ذوب آهن سرمایه گذاری خوبی کرده‌اند و امسال رقابت جذاب تری را برای قهرمانی شاهد خواهیم بود اما پرسپولیس باز هم می‌تواند قهرمان شود و دبل هت تریک قهرمانی کند.

#پیشکسوت پرسپولیس #مهدی نوری #اختصاصی گل #پرسپولیس #لیگ برتر
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها