43887
تیم دختران تهران فاتح مسابقات کبدی قهرمانی کشور بانوان ایران
04 آبان 1400 13:30
  دورپایانی مسابقات قهرمانی کشور کبدی بانوان ایران که با حضور 29 تیم از سراسر کشور  در مجموعه ورزشی  شهید باهنر جریان داشت  با قهرمانی تیم تهران به پایان رسید.در فینال این مسابقات تیم بانوان تهران موفق شد تیم شگفتی ساز این دوره قزوین را شکست دهد و بر سکوی قهرمانی قرار گیرد.

روزنامه گل

تیم‌های مدعی سیستان و گلستان به طور مشترک عنوان سوم را بدست آوردند.مسابقات کبدی قهرمانی بانوان کشور در حالی با حضور 29 استان دور مقدماتی آن در قم و یزد برگزار شد که 8 تیم برتر از روز یک شنبه 25 مهرماه با میزبانی استان تهران رقابت‌های خود را آغاز کردند.

نکته جالب توجه این مسابقات انگیزه بالای استانها برای اثبات حقانیت خود بود چون هر استان با نیروهای بومی خود حق شرکت در این مسابقات را داشت.

حسین عنصری رئیس هیات کبدی استان تهران در باره میزبانی مرحله پایانی مسابقات گفت : سرمربی هندی برای نظارت و انتخاب ملی پوشان به ایران آمده بود و ضمن اینکه پس از 18 ماه وقفه خواستیم تیم‌های برتر ایران در بهترین شرایط به میدان بروند و با وجود هزینه‌های بالایی که روی دوش هیات تهران افتاد اما اعتقاد دارم شایستگی بانوان کبدی کار با ارزش تر اینهاست و خدا را شکر شرمنده سرمربی هندی تیم ملی و اعضای 8 تیم شرکت کننده نشدیم.

عنصری گفت : برای برپایی اردوی تیم ملی بانوان هم اعلام آمادگی کرده‌ایم و به زودی در نشستی با دکتر اورسجی رئیس فدراسیون زمان و مکان اردوها را اعلام خواهیم کرد.

تیم ملی کبدی بانوان ایران در جاکارتا اولین طلای تیمی بانوان را برای کاروان ورزشی کشورمان کسب کرد و اکنون بازهم برای دفاع از عنوان قهرمانی انگیزه‌های فراوانی دارد. قهرمانی تهران همانقدر حائز اهمیت بود که نایب قهرمانی قزوین و البته دو استان همیشه مدعی کبدی یعنی گلستان و سیستان و بلوچستان هم مشترکا عنوان سوم را از آن خود کردند.اسامی تیم تهران قهرمان ایران :

آستراکی - مطهره آزادی - فاطمه عزیزی - الهه صفدری _ زهرا قربانی _ مبینا پریسایی و مائده مولایی

سرپرست تیم :خانم رزاقی

سر‌مربی : سلیمه عبدالله بخش

مربی : آرزو عبداللهی

سرپرست کل مسابقات : خانم بندری

#منهاي فوتبال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها