43880
پایان نمایش کمدی‌گونه «وندا - ایکاردی» با آشتی پس از طلاق!
04 آبان 1400 12:58
ماجرای طنزگونه اختلاف میان مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن و همسرش پس از متهم شدن بازیکن سابق اینتر به خیانت فعلاً به پایان رسیده است.

روزنامه گل

به نقل از نشریه مارکا؛ به نظر می‌رسد که نمایش آبکی مائورو ایکاردی و همسر و مدیربرنامه‌هایش واندا نارا به پایان رسیده است، چرا که زن آرژانتینی با انتشار یک پیام اعلام کرد که با وجود رسمی شدن طلاق این دو نفر از یکدیگر آنها دوباره رابطه‌شان را از سر گرفته‌اند.

زندگی مشترک پرحاشیه ایکاردی و همسرش که مدیربرنامه‌های او نیز هست از زمانی که این بازیکن 28 ساله در سامپدوریا توپ می‌‌زد، آغاز شد. آن زمان وندا نارا همسر هموطن و هم‌تیمی ایکاردی یعنی مکسی لوپس بود و مدت کوتاهی پس از جدایی‌اش از بازیکن سابق بارسلونا با ایکاردی ازدواج کرد و خیلی‌ها از جمله مارادونای فقید ایکاردی را به خیانت به لوپس متهم کردند.

از آن روز به بعد هر روز بر حواشی زندگی ایکاردی و همسرش اضافه شده است و تازه‌ترین مورد آن هم انتشار برخی اخبار در خصوص ارتباط ایکاردی با یک چهره تلویزیونی سرشناس در آرژانتین بود که باعث بروز اختلافات جدی میان او و همسرش شد، اختلافاتی که دو طرف را تا دادگاه برای امضای برگه‌های طلاق پیش برد. در واقع طلاق آنها هم رسمی شد اما بعد از آن دو طرف دوباره تصمیم به آشتی گرفته‌اند که البته هنوز مشخص نیست این آشتی هم دوام خواهد داشت یا نه. به هر حال با توجه به پستی که نارا در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده به نظر می‌رسد فعلاً دو طرف در آتش‌بس به سر می‌برند.

او نوشته است: عکس‌هایی که در این ماه‌های اخیر آپلود کرده‌ام نشان می‌دهند که چقدر با یکدیگر رابطه خوبی داشتیم و خوشحال بودیم. من از اتفاقی که رخ داد خیلی ضربه خوردم و بعد از آن هر روز از مائورو درخواست طلاق می‌کردم. او هم زمانی که فهمید دیگر هیچ راه بازگشتی نیست، به من گفت که دیگر نمی‌تواند اینگونه ادامه دهد و اگر جدایی تنها راه پایان این همه درد است، پس باید طلاق بگیریم. ما پیش یک وکیل رفتیم و در عرض دو روز مائورو تمام شروط را پذیرفت و ما برگه‌های طلاق را امضا کردیم. روز بعد از آن او به من نامه‌ای نوشت که پیش از آن هرگز کسی برایم ننوشته بود. او در آن نامه نوشت "من به تو همه چیز دادم و تو همه چیز داری. امیدوارم که خوشحال باشی چون خوشحالی تو مرا خوشحال می‌کند". آنجا بود که من متوجه یک چیز شدم؛ اینکه اگر همه چیز هم داشته باشم اما با مائورو نباشم انگار هیچ چیز ندارم. من مطمئن که این اتفاق بدی که داریم از آن می‌گذریم رابطه ما به عنوان یک زوج را تحکیم می‌کند. مهمترین چیز این است که هر دوی ما آزادانه تصمیم گرفتیم که به داستان زندگی مشترک 8 ساله‌مان پایان دهیم اما از آنجا که روح‌مان از شدت گریه‌های ما خسته شد، آزادانه تصمیم گرفتیم که دوباره پیش هم برگردیم. مائورو دوستت دارم».

این نخستین جنجال زندگی مشترک ایکاردی و مدیربرنامه‌هایش نبوده و به احتمال زیاد آخرین مورد آن هم نخواهد بود اما اینکه این حواشی چه زمانی کاسه صبر کارفرمایان او را لبریز و آنها را به قطع همکاری با این بازیکن آرژانتینی مجاب خواهد کرد را باید منتظر ماند و دید.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها