43871
واکنش جالب سرمربی هورسان به حواشی ورامین/ سعیدی: نمی‌دانم چرا ناظر طرفدار حریف بود
04 آبان 1400 12:48
سرمربی تیم والیبال هورسان رامسر گفت: از ناظر خواستیم تماشاگران را از سالن بیرون کند، اما نمی‌دانم چرا وی طرفداری تیم حریف را می‌کرد.

روزنامه گل

فرشاد سعیدی، درمورد حواشی دیدار هفته اول تیم‌های هورسان رامسر و شهرداری ورامین اظهار داشت: ما در هفته اول به ورامین رفتیم و در نهایت نتیجه را هم به حریف واگذار کردیم. در این بازی متاسفانه اتفاقاتی رخ داد که کمی عجیب بود. به عنوان مثال در شرایطی که مسابقات باید بدون حضور تماشاگران برگزار شود، اما از ست چهارم حدود 30 - 40 نفر به صورت مخفیانه وارد سالن شدند.

وی ادامه داد: آنها در لحظات حساس بازی با سر دادن شعارهایی و ایجاد سر و صدا کار را برای ما سخت کردند. ما از ناظر بازی درخواست کردیم که تماشاگران را از سالن خارج کند، اما این امر محقق نشد. ما با نتیجه 2 بر یک از حریف پیش بودیم و تماشاگران به صورت مخفیانه در جایگاه پشت سر ناظر مسابقه مستقر شدند. ما مشکلی با حضور آنها نداشتیم، اما ای کاش حداقل بعد از ورود به سالن، سر و صدا نمی‌کردند.

سرمربی تیم والیبال هورسان رامسر خاطرنشان کرد: ما حتی تهدید کردیم که تیم را از زمین خارج می‌کنیم، اما واکنش ناظر این بود که 4-5 نفر را از سالن بیرون کرد. در امتیاز 7 بر 7 ست پنجم هم کادر فنی دست به ایجاد حاشیه زد و من دلیل این رفتارها را متوجه نشدم. ضمن اینکه نمی‌دانم چرا یگانه‌مجد به عنوان ناظر بازی طرفدار ورامینی‌ها بود. به هر حال من گزارش خود از این بازی را به مسئولان باشگاه ارائه خواهم کرد تا آنها موضوع را از طریق فدراسیون پیگیری کنند.

سعیدی افزود: باید به گونه‌ای رفتار کنیم که فرهنگ ورزشی در تمام سالن‌ها حکمفرما شود. همیشه برد و باخت در ورزشی وجود دارد و در نهایت یک تیم قهرمان خواهد شد، اما این قهرمانی نباید به هر قیمتی کسب شود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها