43870
الهامی: فردا هر تیمی تمرکز نداشته باشد تنبیه می‌شود
04 آبان 1400 12:44
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: فردا بازی فیزیکی در پیش داریم و هر تیمی تمرکز نداشته باشد تنبیه می شود.

روزنامه گل

ساکت الهامی در نشست خبری پیش از دیدار پرسپولیس و نساجی اظهار داشت: هفته دوم را در پیش داریم و تیم ها کم کم در حال شناخت از یکدیگر هستند. به نظرم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا حقش بیشتر از این بود و می توانست بهتر باشد. مطمئن هستم جایگاه پرسپولیس بالاتر از این است. تیمی که 5 دوره قهرمان شده و دو دوره راهی فینال آسیا شده قطعا تیم خوبی است. ما هم راهی را ترسیم کردیم که در این راه پرتگاه ها و سختی هایی داریم اما می خواهیم با اتحاد از این مسیر عبور کنیم.

وی افزود: فردا بازی فیزیکی در پیش داریم و هر تیمی تمرکز نداشته باشد تنبیه می شود. ما به دنبال این هستیم که همه تیم ها به ما احترام بگذارند و از بهترین های لیگ امسال باشیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در پاسخ به این سوال که امسال هم تیم جوانی دارد و هم بازیکنان با تجربه در آن حضور دارند گفت: شما هر تیمی را که ببینید چند بازیکن مازنی در آنجا حضور دارند. مازندران معدن فوتبال است و ما هم از فرصت استفاده کردیم و 5-6 بازیکن جوان در اختیار گرفتیم.در کنار اینها نفراتی چون علیرضا حقیقی و مسعود شجاعی و رضا جعفری را در اختیار داریم. دوست دارم طوری بازی کنیم که مردم ما را بشنساند و مردم بدانند تیم ما قابلیت های فنی خوبی دارد.

#نساجی مازندران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها