43804
عنایتی: بنیادی‌فر اصلا تمرکز قضاوت نداشت
03 آبان 1400 20:21
سرمربی تیم فوتبال هوادار از داوری بازی با پیکان انتقاد شدیدی کرد.

روزنامه گل

رضا عنایتی پس از شکست هوادار مقابل پیکان اظهار داشت: پیکان خیلی از ما حرفه ای تر بود.غیر از دو گلی که خوردیم کل بازی را کنترل کردیم و موقعیت هایی را ایجاد کردیم و نتیجه ای که رقم خورد عادلانه نبود. به آنها تبریک می‌گویم و سه امتیاز حرفه ای را گرفت.

وی ادامه داد: ما هم باید ریکاوری شویم. تیمی که از لیگ پایین تر می‌آید، این شرایط برایش طبیعی است. قول می‌دهم که تیم در لیگ برتر می‌ماند و شکی در آن نیست. من به تمام بازیکنانم اعتماد دارم و می‌دانم که چه شرایطی دارند.

سرمربی هوادار در مورد داوری عنوان کرد: ما در مورد قضاوت داوران صحبت نمی‌کنیم. دوستان فکر نکنند تیم ما از لیگ آمده و هرکاری می‌توانند انجام دهند.امروز بنیادی فر اصلا تمرکز قضاوت کردن نداشت. در نیمه اول و دوم دو پنالتی ما را نگرفت و سوت‌هایی را هم نزد که برایمان عجیب بود. همانطور که ما روز خوب و بد داریم، داوران هم همین شرایط را دارند.

عنایتی ادامه داد: من شرایطی سخت از این روزها را در لیگ دسته اول تجربه کردم، اما انتظارها در لیگ برتر خیلی بیشتر از لیگ یک است.

وی درباره اینکه انتظارها از هوادار بالا رفته است، گفت: ما در 90 دقیقه سوار بازی بودیم و این تیم پتانسیل بالای جدول آمدن را دارد و اگر اعتقاد نداشتم، نمی‌گفتم. به هرحال یک روز هم روز شما نیست و با اینکه تیم برتر هستید، می‌بازید. پیکان امروز در زمین خود فضاها را بسته بود و یک بازیکن اوت انداز هم دارد که برای هر تیمی نعمتی است. تاکتیک خوبیاست و من هم اگر این بازیکن را داشتم از او استفاده می‌کردم.

سرمربی هوادار در مورد میزبانی در ورزشگاه انقلاب کرج عنوان کرد: همه چیز فراهم بود. از آنجا که ما هوادار نداریم، هرجا بازی کنیم تفاوتی ندارد. اگر در تهران میزبانی کنیم، بهتر است.

#رضا عنايتي #استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها