43786
سرپرست تیم ملی فوتبال عراق: در شرایط بحرانی قرار داریم
03 آبان 1400 18:33
سرپرست تیم ملی فوتبال عراق اعلام کرد این تیم در شرایط بحرانی قرار دارد.

روزنامه گل

یونس محمود، نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال عراق درباره پست سرپرستی‌اش در تیم ملی این کشور در دیدارهای مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 گفت: فدراسیون فوتبال عراق به طور رسمی مرا به عنوان سرپرست تیم ملی منصوب کرده است. در دو دیدار اخیر برابر تیم‌های ملی امارات و لبنان هم به صورت غیررسمی سرپرستی تیم ملی فوتبال عراق را بر عهده داشتم.

سرپرست تیم ملی فوتبال عراق افزود: تیم ملی فوتبال عراق به دنبال نتایج نامطلوب در دیدارهای قبلی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 شرایط بحرانی دارد. ما تمامی تلاش‌ها خود را برای اصلاح شرایط موجود و همراه کردن رسانه‌ها با تیم در راستای رسیدن به نتیجه خوب در دیدار بعدی برابر سوریه به کار خواهیم گرفت. ادووکات هم تصمیم گرفت تا از طریق دستیارانش که شش هفته فصل جاری لیگ برتر عراق را دنبال کردند 12 بازیکن را برای حضور در اردوی تیم ملی انتخاب کند. همچنین سه بازیکن عراقی‌الاصل لیگ سوئد نیز به اردو دعوت می‌‌شوند.

در جدول رده‌بندی گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا ایران با 10 امتیاز صدرنشین است. کره جنوبی (هشت امتیاز)، لبنان (پنج امتیاز)، امارات (سه امتیاز)، عراق (سه امتیاز) و سوریه (یک امتیاز) هم رتبه‌های دوم تا ششم جدول را در اختیار دارند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها