43785
تشریح آخرین وضعیت دو بازیکن مصدوم یوونتوس
03 آبان 1400 18:32
باشگاه یوونتوس آخرین وضعیت دو بازیکن آسیب‌دیده خود را تشریح کرد.

روزنامه گل

باشگاه یوونتوس با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد مصدومیت فدریکو برناردسکی و مویزه کین جدی نیست. برناردسکی در جریان تساوی یک - یک شب گذشته (یکشنبه) بانوی پیر در خانه اینتر در هفته نهم سری A ایتالیا از ناحیه کتف راست دچار مصدومیت و مجبور شد جای خود را در دقیقه 18 به رودریگو بنتانکور بدهد.

مویزه کین هم که در بازی شب گذشته مقابل اینتر غایب بود، در تمرین روز شنبه یووه از ناحیه ران پای راست خود دچار کشیدگی شده بود.

باشگاه یوونتوس اعلام کرد؛ این دو بازیکن امروز در مرکز پزشکی باشگاه یوونتوس تست‌ها و آزمایش‌های تکمیلی را پشت‌سر گذاشتند و بر این اساس برناردسکی از ناحیه کتف راست دچار انحراف جزیی شده و مصدومیتی از ناحیه کپسول لیگامنت ندارد. همچنین مویزه کین مورد آزمایش‌های تکمیلی قرار گرفت و مشخص شد که به مصدومیت عضلانی دچار نشده است. وضعیت روند ریکاوری این دو بازیکن هر روز زیر نظر گرفته خواهد شد.

یوونتوس که 9 بازی متوالی است شکستی متحمل نشده، چهارشنبه شب در رقابت‌های سری A پذیرای ساسولو خواهد بود. مردان ماسیمیلیانو آلگری در حال حاضر با 15 امتیاز در رده ششم جدول رده‌بندی سری A ایتالیا قرار ایستاده‌اند و با ناپولی صدرنشین 10 امتیاز اختلاف دارند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها