هیس؛ هیچ‌کس نباید حرف بزند!
43769
کت‌وشلوار فحش است؟
03 آبان 1400 17:17
او گفته این سبک از برنامه‌ریزی برای فدراسیون «کت و شلوارپوش‌ها» خوب نیست. این توهین است؟ حرف بدی است؟ کت‌وشلوار فحش است؟

روزنامه گل

روزنامه گل- خیلی جالب است که فدراسیون فوتبال به خاطر یک مصاحبه «ملو» از محرم نویدکیا، سرمربی سپاهان را به کمیته انضباطی احضار کرده است. حالا هر کسی نداند فکر می‌کند محرم چه گفته؛ هیچ، فقط پرسیده چرا تیمش تا یک روز قبل از مسابقه نباید بداند در کدام ورزشگاه قرار است به میدان برود. سوال بدی است؟ بیراه است؟ در احضاریه فدراسیون آمده است که او به مقامات توهین کرده. کدام توهین؟ آخر آخرش گفته این سبک از برنامه‌ریزی برای فدراسیون «کت و شلوارپوش‌ها» خوب نیست. این توهین است؟ حرف بدی است؟ کت‌وشلوار فحش است؟ اگر محرم نویدکیا حق حرف زدن نداشته باشد، پس چه کسی باید سخن بگوید؟

متاسفانه فدراسیون فوتبال رویه بسیار بدی در پیش گرفته و دلسوزانه باید به آنها تذکر داد با این دست فرمان، راه به جایی نخواهند برد. این که افراد داخل مجموعه دایما در حال خودستایی باشند و مقابل هر نقدی از بیرون هم گاردهای سفت و سخت گرفته شود، هیچ کمکی به فدراسیون نمی‌کند. آنچه فراوان دارید، عیب و ایراد است و آنچه کمتر نزد شما به چشم می‌خورد، مدارا و تحمل است. اگر قرار باشد صدای دیگران را نشنوید و ایرادات‌تان را برطرف نکتید، پس چطور قرار است پیشرفت کنید؟

مدیریت فقط به زدن حرف‌های قشنگ نیست. یک سر سوزن عملگرایی و تعهد و پایبندی به آنچه گفته می‌شود، هزار بار بهتر از این نطق‌های خوشرنگ و لعاب است. همین که شما با مدیریت معبوب‌تان توانستید صدای محرم نویدکیا را در بیاورید، خودش «ـشاهکار» است. دیگر با احضار و این چیزها، وضع را خراب‌تر نکنید.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها