43749
تحلیل حرکت انفجاری نوراللهی و زدن به قلب دفاع الجزیره
03 آبان 1400 15:34
کارشناس شبکه ابوظبی امارات به تحلیل حرکت انفجاری هافبک ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه شباب الاهلی مقابل الجزیره پرداخت.

روزنامه گل

تیم فوتبال شباب الاهلی دبی هفته گذشته در بازی حساس و جنجالی در لیگ امارات به مصاف الجزیره ابوظبی رفت که با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید.

شباب الاهلی بعد از 5 بازی ناکامی مقابل الجزیره بالاخره با درخشش احمد نوراللهی هافبک سابق پرسپولیس این طلسم را شکست و با نتیجه 2 بر یک پیروز شد.

احمد نوراللهی و مهدی قائدی دو بازیکن ملی پوش کشورمان از دقیقه 62 بازی وارد زمین شدند تا گره بازی را باز کنند. بازی زمان ورود این دو بازیکن ایرانی با نتیجه تساوی یک بر یک در جریان بود.

ستاره سابق سرخ تنها بعد از 10 از ورود به زمین با یک حرکت انفجاری از میانه زمین توپ را حمل کرد و قلب دفاع الجزیره زد و با یک شوت تماشایی دروازه رقیب را باز کرد و 3 امتیاز ارزشمند را برای تیمش دشت کرد.

شبکه «ابوظبی» امارات در برنامه «Tactics» به تحلیل گرافیکی این بازی پرداختند. یکی از صحنه هایی که بررسی شد حرکت انفجاری نوراللهی بود که از وسط زمین توپ را گرفت و با استفاده از فاصله مدافعان الجزیره و ضعف خط دفاع رقیب وارد محوطه جریمه شد و با شوتی زیبا دروازه رقیب را باز کرد. در زیر می توانید ویدئوی گرافیکی حرکت نوراللهی تا به ثمر رسیدن گل را تماشا کنید.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها