باید امتیازات ابتدای فصل را کامل کسب کرد
43739
سرخاب: استقلال نیاز به تقویت دارد
03 آبان 1400 14:08
  عباس سرخاب پیشکسوت استقلال ابراز امیدواری می‌کند شاگردان فرهاد مجیدی ضعف‌های دیدار مقابل هوادار در هفته اول لیگ برتر را برطرف کنند تا در مصاف با تیم ذوب آهن با هدایت مهدی تارتار عملکرد مناسب‌تری داشته باشند. مشروح صحبت‌های سرخاب در گفتگو با گل درمورد بازی هفته دوم لیگ برتر مقابل ذوب آهن را می‌خوانید:

روزنامه گل

بازی استقلال و هوادار چطور بود؟

نیمه اول خوب نبودیم و سردرگم کار کردیم، اما در نیمه دوم بهتر شدیم. این تیم جوان است و باید بازیکنان باتجربه و باکیفیت به آن اضافه شود. با وجود تمام مشکلات امیدوارم بازیکنان بتوانند خواسته‌های مربی را در زمین اجرا کنند و به کیفیت مطلوبی برسند. صرفاً با این بازیکنان نمی‌توان نتیجه گرفت و تیم نیاز به تقویت دارد.

تیم هوادار را با هدایت عنایتی چطور دیدید؟

هوادار تازه به لیگ صعود کرده و انگیزه‌ی زیادی برای این دیدار داشت و بازی خوبی به نمایش گذاشت. بازیکنان استقلال در مالکیت و گردش توپ خیلی خوب عمل نکردند که در بازی اول این طبیعی است. استقلال کار سختی در لیگ دارد و بازیکنان خارجی باکیفیت و آزموده باید زودتر به ترکیب تیم اضافه شوند. جوانان خوبی داریم که می‌توانند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشند، اما بازی در استقلال کار راحتی نیست و باید تمام تلاش خود را به کار گیرند.

صحنه پنالتی هم شک برانگیز بود.

صحنه پنالتی در تلویزیون خیلی مشخص نبود، اگر بازیکنان استقلال زودتر از زدن ضربه وارد محوطه شده باشند تصمیم داور صحیح است، اما با توجه به شنیده‌ها داور در این صحنه اشتباه کرده است. بالاخره داور هم انسان است و ممکن است تصمیم غلط بگیرد.

بازی با ذوب آهن را چطور ارزیابی می‌‌کنید؟

خوشبختانه پیروزی در بازی اول روحیه و انگیزه بازیکنان استقلال را به شکل قابل‌توجهی افزایش داده، اما نباید از این نکته غافل شویم که در فوتبال باید بر اساس تمرینات مستمر توانمندی خود را در عالی‌ترین شرایط ممکن حفظ نماییم تا در همه میادین صاحب برتری شویم و در نهایت به‌عنوان مدعی اصلی قهرمانی در جمع سایر مدعیان قرار بگیریم. ذوب‌آهن تیم خوبی دارد و بازی اول خود را برده است. بازی‌های اول فصل اهمیت زیادی برای تیم‌های مدعی دارد و باید امتیازات کامل را جمع کرد. بازی کردن در اصفهان سخت است و با عملکرد بهتر از بازی مقابل هوادار و با جنگندگی و میل بیشتر به پیروزی می‌توانیم موفق باشیم. در بازی برابر هوادار سه امتیاز را به دست آوردیم، اما از نظر کیفی دچار اشکالاتی بودیم که سرمربی تیم نیز بعد از بازی در کنفرانس خبری به آن‌ها اشاره داشت. حالا، اما برای بازی دوم هواداران توقع دارند تیم بهتر از بازی اول عمل کند و اشکالات فنی با آنالیز صحیح کادر فنی تیم برطرف شود.

امسال برای تیم شانس قهرمانی قائل هستید؟

تیمی که به‌دنبال قهرمانی است باید از تمام شرایط موجود نهایت بهره‌برداری را داشته باشد، ازاین‌رو استقلال برای دستیابی به هدف اصلی خود که قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر است باید با تمام توان و انرژی به مصاف ذوب‌آهن برود تا با کسب پیروزی برابر این تیم و بدست آوردن امتیاز کامل این دیدار همچنان در جمع مدعیان عنوان قهرمانی قرار گیرد.

#استعفا #پیشکسوت استقلال #فرهاد مجیدی #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها