از قطعی برق تا غیبت یک تیم در زمین مسابقه طی فقط دو هفته
43735
به‌به، عجب لیگ مدرنی!
03 آبان 1400 14:01
سه‌شنبه هفته گذشته بعد از وقفه‌‎ای سه ماهه و کلافه‌کننده، بالاخره مسابقات لیگ بیست‌ویکم فوتبال ایران آغاز شد و در همان روز نخست با اتفاقاتی که رخ داد، همه یادمان آمد بالاترین سطح از رقابت‌های فوتبال باشگاهی در ایران، چه شرایط ایده‌آلی دارد!

روزنامه گل

به عنوان مثال شرایط فنی دیدار پیکان با نفت طوری بود که مهدی مهدوی‌کیا، سرمربی تیم ملی امید پس از تماشای آن در اظهارنظری کوتاه صرفا گفت: «امیدوارم در هفته‌های بعد مسابقات بهتری ببینیم!» در مشهد هم رضا مهاجری، سرمربی پدیده به دلیل مشکلات مالی و اداری موفق نشد روی نیمکت این تیم بنشیند! باور کنید از این اتفاقات فقط در ایران داریم. در نمونه‌ای دیگر استقلال در حالی در هفته نخست برابر هوادار قرار گرفت که روی پیراهن این تیم نشان حامی مالی وجود نداشت. گویا هنوز توافقی بین باشگاه با اسپانسرها صورت نگرفته. این در حالی است که هر بازی بدون آرم تبلیغاتی، معادل صدها میلیون تومان زیان برای باشگاه است. همه این کارها باید قبل از شروع فصل انجام شود، اما خب شرایط کشور ما خیلی فرق دارد!

در روز اول نساجی هم با یک گل فجرسپاسی شیراز را شکست داد و ساکت الهامی بعد از پایان مسابقه در اظهارنظری بامزه خواهان دعوت مسعود شجاعی ۳۷ ساله به اردوی تیم ملی شد! در اصفهان اما سپاهان، نایب‌قهرمان فصل گذشته با دو گل مس رفسنجان را شکست داد. در این بازی هم شاهد یک شاهکار دیگر بودیم؛ جایی که از اواسط نیمه دوم به دلیل مشکلات برق در ورزشگاه نقش جهان، پخش تلویزیونی بازی قطع شد و این شرایط تا دقیقه ۸۰ ادامه یافت. تماشاگر و کمک‌داور ویدئویی که نداریم، این خرده‌ریزها هم لابد «نمک» کار است. این شرایط در هفته دوم هم ادامه داشت؛ به طوری که پدیده برای بازی با مس به رفسنجان نرفت و کاروان نفت مسجد سلیمان هم پیش از بازی با سپاهان به دلیل بدهی و مشکلات مالی، پشت در ورزشگاه باقی ماند!

#لیگ برتر #تیم ملی #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها