43671
ابراز تاسف سیمئونه بعد از تساوی برابر سوسیداد
03 آبان 1400 10:33
سرمربی اتلتیکو مادرید از تساوی برابر رئال سوسیداد ابراز ناراحتی کرد. او اعتراف کرد که اتلتیکو در کارهای دفاعی مشکل دارد.

روزنامه گل

به نقل از مارکا، در یکی از بازی‌های حساس هفته دهم رقابت های لالیگا اتلتیکو مادرید به مصاف رئال سوسیداد رفت. اتلتیکو با وجود آنکه با دو گل از حریفش عقب افتاد اما توانست جبران کند و یک امتیاز را کسب کند.

سیمئونه در نشست خبری بعد از بازی گفت: تقریبا ما در آغاز بیشتر بازی‌ها اشتباهات بدی داریم و تاوان آنها را پس می‌دهیم. متاسفانه رسیدن به آرامش و تمرکز تقریبا برای ما سخت شده است.

او ادامه داد: سخت است که این همه اشتباه را توجیه و تفسیر کرد با این حال نباید فراموش کرد که تیم نکات مثبت زیادی هم دارد مخصوصا اینکه ناامید نمی‌شود و تا آخرین لحظه می جنگد. در 7 بازی از 12 بازی اخیر ما عقب افتاده‌ایم اما ناامید نشده‌ایم و جبران کرده‌ایم.

سیمئونه در پاسخ به این سوال که آیا مشکل تیمش ذهنی است، گفت: وظیفه کادر فنی این است که چنین مشکلاتی را برطرف کند. ما با وجود آنکه در کارهای هجومی خوب هستیم اما در دفاع متزلزل نشان می دهیم و خیلی راحت دروازه ما باز می شود. خوشبختانه راه گل زدن را خوب بلد هستیم و در برابر تیم قدرتمندی مانند لیورپول هم بدون سوارس دو گل زدیم.

اتلتیکو مادرید با این تساوی 18 امتیازی شد تا با 4 امتیاز اختلاف نسبت به سوسیداد صدرنشین رد رده چهارم جدول رده بندی قرار گیرد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها