43654
سری A| پسر سیمئونه تیم سابق پدرش را تحقیر کرد/ فیورنتینا به آسانی ۳ امتیاز گرفت
02 آبان 1400 22:06
دیدارهای هفته نهم سری A ایتالیا با شکست شاگردان مائوریتزیو ساری و پیروزی بنفش‌پوشان فلورانس ادامه پیدا کرد.

روزنامه گل

در چارچوب دیدارهای هفته نهم سری A ایتالیا، امروز (یکشنبه) دو بازی برگزار شد که در مهمترین بازی تیم فوتبال لاتزیو در خانه هلاس ورونا با نتیجه 4 بر یک مغلوب شد.

جیووانی سیمئونه پسر دیه‌گو سیمئونه سرمربی اتلتیکومادرید و بازیکن سابق لاتزیو، در این بازی برای هلاس ورونا پوکر کرد و هر چهار گل هلاس ورونا را به ثمر رساند.

او دو گل نخست خود را در دقایق 30 و 36 به ثمر رساند. چیرو ایموبیله در دقیقه 46 یکی از گل‌های خورده را برای لاتزیو جبران کرد، اما سیمئونه با ثبت اولین هت‌تریکش در این فصل در دقیقه 62، حاشیه امنیت تیم ورونایی را دوباره افزایش داد. در نهایت خود او چهارمین گل هلاس ورونا را در دقیقه 2+90 زد تا هر سه امتیاز بازی را برای تیم میزبان به ارمغان آورد و تیم سابق پدرش را تحقیر کند.

با این نتیجه لاتزیو که برای دومین بار در این فصل تن به شکست داد با 14 امتیاز به رده هشتم جدول سقوط کرد. هلاس ورونا نیز با کسب سومین پیروزی‌اش 11 امتیازی شد و به رده یازدهم صعود کرد.

در بازی دیگر تیم فوتبال فیورنتینا به آسانی و با نتیجه 3 بر صفر بر میهمانش کالیاری غلبه کرد. بیراگی در دقیقه 21 (پنالتی)، گونزالس در دقیقه 42 و ولاهوویچ در دقیقه 49 گل‌های تیم فلورانسی را در این بازی به ثمر رساندند تا این تیم 15 امتیازی شود و به رده ششم جدول صعود کند. کالیاری نیز که همچنان شش امتیازی است در رده نوزدهم جدول باقی ماند.

امشب دو بازی دیگر در هفته نهم سری A برگزار می‌شود که در بازی اول از ساعت 19:30 به وقت تهران رُم از ناپولی پذیرایی می‌کند و در بازی دوم از ساعت 22:15 در دربی ایتالیا، اینتر به مصاف یوونتوس خواهد رفت.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها