43653
لیگ برتر انگلیس| شکست خانگی برنتفورد مقابل لسترسیتی در حضور ۲۱ دقیقه‌ای قدوس/ تاتنهام مغلوب وستهام شد
02 آبان 1400 22:01
زنبورها در روزی که هافبک ایرانی‌شان را در دقایق پایانی به میدان فرستادند، برابر روباه‌های جزیره تن به شکست دادند.

روزنامه گل

در ادامه بازی‌های هفته نهم لیگ برتر فوتبال انگلیس، امروز (یکشنبه) دو دیدار انجام شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال برنتفورد در خانه مقابل لسترسیتی با نتیجه 2 بر یک مغلوب شد.

در این بازی یوری تیلمانس در دقیقه 14 گل نخست را برای لسترسیتی زد. یورگنسن در دقیقه 60 گل تساوی را برای زنبورها به ثمر رساند، اما در نهایت این روباه‌ها بودند که سه امتیاز را از آن خود کردند، چرا که جیمز مدیسون در دقیقه 73 گل برتری‌شان را زد.

سامان قدوس هافبک ایرانی تیم فوتبال برنتفورد در دقیقه 76 این بازی به جای اونیکا به میدان رفت و تا پایان در بازی حضور داشت.

با این نتیجه لسترسیتی 14 امتیازی شد و به رده نهم جدول صعود کرد. برنتفورد هم با قبول سومین شکستش 12 امتیازی و در رده دوازدهم جدول باقی ماند.

در دیگر بازی، نبرد همشهریان لندنی وستهام و تاتنهام با پیروزی یک بر صفر وستهام خاتمه یافت. تنها گل این بازی در دقیقه 72 توسط مایکل آنتونیو به ثمر رسید.

وستهام با کسب پیروزی در این بازی 17 امتیازی شد و به رده چهارم جدول صعود کرد و تاتنهام 15 امتیازی را به رده ششم جدول فرستاد.

در آخرین بازی امشب لیگ برتر انگلیس، از ساعت 19 به وقت تهران، تیم فوتبال منچستریونایتد در ورزشگاه اولدترافورد پذیرایی رقیب دیرینه‌اش لیورپول خواهد بود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها