43594
پیولی: به زحمت افتادیم چون فکر کردیم که بازی تمام شده است/ حضور همزمان زلاتان و ژیرو تیم را گیج کرد
02 آبان 1400 12:42
سرمربی تیم فوتبال میلان با وجود پیروزی خارج از خانه برابر بولونیا گفت که از عملکرد شاگردانش کاملاً رضایت ندارد.

روزنامه گل

استفانو پیولی سرمربی میلان پس از پیروزی 4 بر 2 شب گذشته (شنبه) روسونری مقابل بولونیا در هفته نهم سری A که در آن میلان برتری دو گله را با تساوی 2 - 2 مقابل حریف 10 نفره عوض کرد و البته در نهایت اشتباهاتش را جبران کرد، به بررسی عملکرد شاگردانش پرداخت.

با وجود 9 نفره شدن بولونیا میلان تا دقیقه 84 منتظر ماند تا توانست گل سوم خود را به ثمر برساند و با زدن چهارمین گل در وقت‌های تلف شده نیمه دوم از بابت کسب سه امتیاز این بازی مطمئن شد. این یکصدمین بازی رسمی پیولی روی نیمکت میلان بود و او نسبت به آن احساسی دوگانه داشت.

پیولی گفت: ما به زحمت افتادیم چون وقتی که 2 بر صفر پیش افتادیم و حریف هم 10 نفره شد، اشتباهاً فکر کردیم که بازی دیگر تمام است. اگر شما به این خیال که دیگر کاری از دست حریف ساخته نیست، دست از بازی بکشید فقط خودتان را به دردسر انداخته‌اید. خوشبختانه ما توانستیم قدرت‌مان را نشان دهیم و پیروزی را از آن خود کنیم. وقتی که حریف دومین بازیکنش را هم از دست داد، ذهنیت تیم ما کاملاً تغییر کرد و بیش از اندازه عجولانه بازی می‌کردیم. البته حضور همزمان اولیویه ژیرو و زلاتان ابراهیموویچ در ترکیب هم سبب شد که سایر بازیکنان کمی گیج شوند و به همین دلیل هم بود که ما کلی سانتر بی‌هدف روی دروازه حریف انجام دادیم.

پیولی افزود: بعد از 10 نفره شدن حریف من فکر کردم که داشتن دو مهاجم در زمین بیشتر می‌تواند به ما در محوطه جریمه حریف کمک کند. ما باید بازی را وقتی که از حریف پیش افتادیم بودیم، تحت کنترل خودمان می‌گرفتیم، اما ذهنیت اشتباه سبب شد که این اتفاق رخ ندهد. با این حال این هم درسی بسیار مهم برای رشد و پیشرفت ما شد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها