آجورلو به تیم اعتماد به نفس داده است
43468
فلاحت‌زاده: هواداران از استقلال نتیجه می‌خواهند، نه بازی زیبا!
30 مهر 1400 18:55
  فرشاد فلاحت‌زاده در رابطه با دیدار استقلال و هوادار اظهار داشت: در شروع مسابقات لیگ همیشه اولین بازی‌ها، با عدم هماهنگی و مشکلاتی همراه است؛ فرقی هم نمی‌کند چندتا بازی تدارکاتی انجام شود، چون شرایط بازی رسمی متفاوت است. عملکرد استقلال از لحاظ فنی خوب نبود، اما مهم نتیجه بود که توانستیم ۳ امتیاز بگیریم.

روزنامه گل

وی با اشاره به اینکه به ندرت یک بازی هم زیبا می‌شود و هم امتیاز کامل حاصل می‌شود، گفت: هواداران از استقلال زیبایی نمی‌خواهند، نتیجه می‌خواهند! چون طی این سال‌ها استقلال از عدم نتیجه‌گیری ضرر دیده است. امسال بازیکنان تمام تمرکز خود را روی کسب امتیاز بگذارند و اگر شد در مرحله دوم بازی زیبایی هم ارائه دهند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در رابطه با تکرار پنالتی عنوان کرد: این پنالتی را نباید داور تکرار می‌داد. در تکرار، زننده پنالتی دو به شک می‌شود و ممکن است پنالتی خراب شود.

وی با تبریک به آجورلو و مجموعه استقلال بابت اقدامات خوبشان که نتیجه‌اش را در میدان مسابقه نشان داد، گفت: حضور آجورلو به تیم و بچه‌ها اعتماد به نفس داده و همین باعث شده تا مجیدی بتواند با فکر بازتری کار کند. برد‌های اول بسیار مهم است و امتیاز‌ها برای آخر فصل ذخیره خواهد شد.

#پیشکسوت استقلال #فرشاد فلاحت زاده #لیگ بیست و یکم
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها