دلیل جدایی‌ام از تراکتور عمل نکردن به برخی از بندهای قراردادم بود
43434
نقی‌زاده: مقابل پدیده خوش‌شانس نبودیم
30 مهر 1400 15:22
  علیرضانقی‌زاده هافبک تیم فوتبال آلومینیوم دلیل انصرافش از حضور در تراکتور تبریز و پیوستن به این تیم اراکی را تشریح کرد.

روزنامه گل

علیرضانقی‌زاده درباره دیدار تیمش برابر پدیده و اینکه خیلی‌ها معتقدند سطح فنی این مسابقه بسیار ضعیف بود، اظهار داشت: کیفیت فنی بازی بد نبود، ولی متأسفانه کیفیت زمین چمن ورزشگاه امام رضا (ع) اصلاً در حد این استادیوم نبود و امیدوارم مسئولان استان خراسان در این زمینه فکری اساسی کنند. متأسفانه چمن ورزشگاه بلند بود و چاله‌های زیادی هم در استادیوم می‌دیدیم که این موضوع کار هر دو تیم را سخت کرده بود.

هافبک تیم فوتبال آلومینیوم اراک در ادامه خاطر نشان کرد: آمار بازی نشان می‌دهد که ما تیم برتر میدان بودیم و اگر خوش‌شانس بودیم قطعاً سه امتیاز را می‌گرفتیم. من معتقدم که آلومینیوم مستحق برد بود.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا بعد از عقد قرارداد با تراکتور تصمیم به جدایی از این تیم گرفت، گفت: همه از شرایط تراکتور آگاه هستند و می‌دانند که این تیم مشکلاتی در فصل نقل‌وانتقالات داشت و پنجره هم بسته بود. دلیل جدایی من از تراکتور عمل نکردن به برخی از بندهای قرارداد بود و از طرفی مشکل رضایت‌نامه هم داشتم و در نهایت تصمیم به جدایی گرفتم. من دوست داشتم به تراکتور کمک کنم، ولی متأسفانه شرایط برای ماندنم در این تیم فراهم نبود. حالا هم از حضور در آلومینیوم خوشحالم و امیدوارم فصل خوبی در این تیم داشته باشم.

#آلومینیوم اراک #تراکتور #نقل و انتقالات #لیگ برتر
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها