بازی با فولاد مهمترین بازی ما در لیگ است
43432
گل‌محمدی: ۴ بازیکن‌مان را در اختیار نداریم
30 مهر 1400 15:18
  سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دیدار با فولاد در هفته نخست بیست‌ویکمن لیگ برتر را مهمترین مسابقه تیمش توصیف کرد.

روزنامه گل

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازی تیمش برابر فولاد خوزستان از هفته اول لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) اظهار داشت: قبل از هر چیز از هواداران خوب‌مان در اهواز تشکر می‌کنم. آنها ما را مورد مهر و محبت خودشان قرار دادند و استقبال خیلی خوبی از ما داشتند.

وی افزود: بازی برابر فولاد اولین بازی لیگ برای ما و میزبان است. این بازی مهمترین بازی لیگ است و شروع خوب می‌تواند خیلی به تیم‌ها کمک کند برای اینکه با روحیه بهتر و جمع کردن امتیازات، شرایط بهتری را دنبال کنند.

گل‌محمدی تصریح کرد: فکر می‌کنم این بازی برای هر دو تیم دیدار سختی خواهد بود. پرسپولیس و فولاد در قرعه سختی قرار گرفتند، اما در هر صورت فکر می‌کنم که شاهد یک بازی خوب از هر دو تیم باشیم.

وی گفت: فولاد خوزستان با توجه به ثبات خوبی که در این یکی دو سال اخیر داشته و هم امکانات خوبی که در این شهر برای این تیم وجود دارد، شرایط خوبی دارد. فولاد یکی از تیم‌های خوب لیگ ماست و قهرمان جام حذفی هم شده است و انگیزه خوبی برای بازی‌ها دارد.

گل‌محمدی درباره شرایط پرسپولیس گفت: ما هم با انگیزه‌های خاص خودمان وارد مسابقات می‌شویم و امیدواریم که بتوانیم بازی خوبی انجام بدهیم. هدف ما کسب سه امتیاز است و البته می‌دانیم که خیلی سخت است. ان‌شاءالله شاهد یک بازی خوب باشیم.

سرمربی پرسپولیس در ادامه خاطرنشان کرد: بعد از اینکه از عربستان آمدیم سعی کردیم بازیکنان را از نظر روحی، روانی و جسمی ریکاوری کنیم و خدا را شکر تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. بازیکنان ما آماده یک بازی خوب و باکیفیت هستند.

گل‌محمدی در پایان گفت: در بازی امروز چهار بازیکن یعنی سیامک نعمتی، علیرضا ابراهیمی، مهدی مهدی‌خانی و علی شجاعی را در اختیار نداریم.

#پرسپولیس #فولاد خوزستان #یحیی گل محمدی #لیگ بیست و یکم #لیگ برتر
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها