قرار گرفتن موسوی در لیست خروج اشتباه است
43425
علی موسوی: خرید چشمی کاری هوشمندانه بود
30 مهر 1400 13:16
علی موسوی پیشکسوت استقلال ابراز امیدواری‌ می‌کند با کمرنگ شدن مشکلات عدیده آبی پوشان آنها بتوانند در فصل جدید شروع خوبی داشته باشند. مشروح صحبت‌های موسوی درباره استقلال و همینطور تیم ملی را می‌خوانید:  

روزنامه گل

بالاخره فصل برای استقلال شروع شد.

امیدوارم که بچه‌ها و همینطور کادرفنی و همچنین تمامی اعضای باشگاه روزهای خوشی را سپری کنند. ما این سال‌ها بدترین شرایط ممکن را تجربه کردیم و واقعا هواداران طاقت ندارند که دوباره شاهد سیر ناکامی‌ها باشند. برای آنها آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم همانطور که سرمربی گفته برای موفقیت تلاش کنند تا به امید خدا یک جام در دستان بازیکنان در پایان فصل ببینیم.

به نظر شما این فصل تیم بالاخره قهرمان می‌شود؟

هیچ کس قول قهرمانی نداده است. با حضور آجورلو ارتباط مدیریت با سرمربی تیم متفاوت شده است. هواداران مجیدی را دوست دارند و تیم به آرامش رسیده است. فضا طوری است که بیشتر تمرکز مجیدی روی مسائل فنی باشد. در گذشته بیشتر تمرکز او روی مسائل جانبی تیم بود. طبیعتاً در این شرایط فضای تیم بهتر پیش می‌رود.

با نظرکادرفنی دو بازیکن هم در لیست خروج قرار گرفته بودند.

به نظرم سید احمد موسوی بازیکن خوبی است و هر وقت در ترکیب قرار گرفته، به سمت راست نظم خوبی داده است. به نظرم قرار گرفتن موسوی در لیست خروج استقلال، اشتباه است. از بابک مرادی کمتر استفاده شده است. قبل از پیوستن به استقلال، تعریف و تمجید زیادی از مرادی می‌شد و انتظارات از وی بالاتر بود.

حضور یامگا در ترکیب را چطور پیش بینی می‌کنید؟

فرهاد مجیدی به دنبال بازیکن خارجی خوب و تاثیرگذار بود و در آخر هم خریداری کرد. من بازی‌های یامگا را ندیده‌ام؛ امیدوارم بتواند در ترکیب استقلال تاثیر مثبتش را نشان بدهد.

بازگشت روزبه چشمی را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

بعد از خروج مسعود ریگی، روزبه چشمی یکی از گزینه‌های خوبی است که می‌تواند به تیم کمک کند. در کل خرید روزبه چشمی خوب و هوشمندانه بود.او به فوتبال ایران و جو استقلال به خوبی آشناست، بنابراین به تیم مجیدی می‌تواند کمک کند. در کنار تمام شرایط خوبی که به آن اشاره کردم، انتخاب بیژن طاهری به عنوان سرپرست می‌تواند کمک زیادی به تیم باشد. این مسائل نشانگر انگیزه مدیریت برای اصلاح شرایط تیم است؛ این تغییرات را به فال نیم می‌گیرم.

وضعیت تیم ملی را چطور می‌بینید از کادرفنی انتقادات زیادی می شود.

الان زمان انتقاد نیست البته انتقاد باید منطقی باشد. در حال حاضر اسکوچیچ با تیم ملی کار می‌کند، نتایج بدی هم نگرفته، فوتبال ما در آسیا صاحب سبک است، همه این تیم را می‌شناسند، نفرات خوبی دارد و انتظار بیشتری از کادر فنی وجود دارد. معتقدم جام‌جهانی می‌طلبد که از مربیان بزرگتری استفاده کنیم. بحث من به کی‌روش برنمی‌گردد. نفراتی که ما در اختیار داریم می‌توانند با حضور یک مربی بزرگ، نمایش بهتری از خود ارائه دهند. اسکوچیچ مربی با دانش و با اخلاقی است و نیاز است که تیم ملی شرایط بهتری داشته باشد تا بتوانیم در جام‌جهانی موفق باشیم البته در حال حاضر باید به اسکوچیچ اجازه دهیم که تمرکزش را بر روی مسابقات گذاشته تا بتوانیم به جام‌جهانی صعود کنیم.

#استقلال #پیشکسوت استقلال #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها