43384
دور رفت لیگ برتر کشتی در غیاب مدال‌آوران
30 مهر 1400 10:08
با توجه به فاصله نزدیک مسابقات جهانی و زمان آغاز لیگ برتر کشتی، دور رفت لیگ در هر دو رشته آزاد و فرنگی یا بدون مدال‌آوران اسلو و یا با حداقل ملی‌پوشان برگزار خواهد شد.

روزنامه گل

دور رفت لیگ برتر آزاد سوم تا هفتم آبان ماه در 4 گروه شهرهای تبریز، البرز، مشهد و مازندران برگزار خواهد شد؛ ضمن اینکه دور رفت لیگ برتر فرنگی نیز روزهای دهم تا چهاردهم آبان ماه به میزبانی آمل، قم، تهران و سنندج انجام می‌شود.

با توجه به اینکه مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان روزهای 10 تا 18 مهر ماه در اسلو برگزار شد و 20 کشتی‌گیر اعزامی به این رقابت ها به عنوان آخرین مسابقه پیش از لیگ برتر، ملی پوش محسوب شدند (کشتی گیران حاضر در المپیک در لیگ ملی پوش به حساب نیامدند)، فرصتی برای ریکاوری ملی پوشان و مدال آوران حاضر در اسلو ایجاد نشد.

حتی تا امروز برخی از ملی‌پوشان هنوز قراردادی با تیم ها منعقد نکرده اند و عده‌ای نیز چون برادران گرایی تاکید کرده اند که قصد حضور در لیگ برتر را ندارند، هر چند که بعید نیست این نفرات در مرحله پایانی مسابقات برای دو کشتی در مرحله نیمه نهایی و نهایی لیگ، قرارداد خوبی با تیم های راه یافته به مرحله ضربدری ببندند و وارد لیگ شوند.

اینطور که پیداست دور رفت لیگ با توجه به اینکه مدال آوران جهانی 2021 همچنان درگیر مراسم تجلیل و استراحت هستند و تمرینی در این مدت نداشته‌اند، بدون حضور ستاره های مدال آور برگزار خواهد شد.

باید دید در دور برگشت که آن هم در فاصله نزدیک با دور رفت برگزار می شود ستاره ها به چه شکل وارد میدان خواهند شد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها