43304
تارتار: استحقاق پیروزی مقابل نفت را داشتیم
28 مهر 1400 20:34
سرمربی تیم ذوب آهن معتقد است که شاگردانش مستحق کسب پیروزی در بازی با نفت آبادان بودند.

روزنامه گل

تیم ذوب آهن در اولین بازی خود با هدایت مهدی تارتار موفق شد صنعت نفت را در هفته اول لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر شکست دهد. صحبت های مهدی تارتار، سرمربی تیم ذوب آهن در نشست خبری پس از این بازی را در ادامه بخوانید:

برای منصوریان آرزوی سلامتی دارم

بابت دیروز عذرخواهی می کنیم که به خاطر تاخیر پرواز نتوانستم در خدمت اصحاب رسانه باشم. به چند موضوع قبل از اینکه در مورد بازی صحبت کنم می خواهم اشاره کنم. اول اینکه چهل و نهمین سالروز تاسیس باشگاه با ریشه صنعت نفت را تبریک می گویم. ابراز تاثر و همدری می کنم با مردم شهرستان اندیکا در استان خوزستان؛ می دانم که مسئولین تلاش می کنند ولی انتظار دارم که تلاش مضاعفی داشته باشند. شرایط آب و هوایی آن جا خیلی سخت است. مردم شرایط زندگی خوبی ندارند. من در مسجد سلیمان مربیگری کرده ام و می دانم که چقدر مردم محرومی آنجا زندگی می کنند. برای علیرضا منصوریان عزیز هم آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم که هر چه سریع تر به شرایط خوب گذشته اش برگردد.

خیلی منسجم دفاع کردیم

در نیمه اول کاملا بازی را تحت کنترل داشتیم و موقعیت های خوبی هم داشتیم که نتوانستیم به گل تبدیل کنیم. در نیمه دوم با توجه به اینکه میهمان بودیم ناخودآگاه یک مقدار عقب نشستیم ولی خیلی منسجم دفاع کردیم. موقعیتی به تیم خوب و باکیفیت صنعت نفت به خصوص در قسمت جلوی زمین ندادیم. مزد تلاش، انسجام و زحمت پیش فصل را گرفتیم و توانستیم سه امتیاز ارزشمندی در آبادان کسب کنیم.

استحقاق این پیروزی را داشتیم

من فکر می کنم که نفت شروع فصل امسال با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی پارسال بهتر بود. آنها یک عده جوان با انگیزه مضاعف بودند. این تیم امسال برای شروع فصل بهتر از سال گذشته بود. سال گذشته وقتی بازیکنانشان اضافه شدند به صدر جدول آمدند. آرزوی موفقیت دارم برای نفت آبادان و هواداران پرشورشان که جای شان خالی بود. امیدوارم این ویروس منحوس ریشه کن شود یا بحث واکسن جدی تر شود تا هر چه سریع تر هواداران به ورزشگاه بیایند. آن شور و شوق در ورزشگاه ها نیست و واقعا جذابیت ندارد. در پایان از بازیکنان مان یک تشکر ویژه دارم که خیلی خوب و منجسم ظاهر شدند و استحقاق این پیروزی را داشتیم.

#مهدی تارتار #ذوب آهن
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها