شرایط استقلال در اولین بازی اش در لیگ بیست و یکم
43261
با «هوادار»، بی هوادار
28 مهر 1400 14:34
  گاهی در فوتبال اتفاق هایی رخ می‌دهد که بسیاری را متحیر می‌کند. مثل حضور تیمی با نام «هوادار» در سطح اول فوتبال ایران، آن هم در روزهایی که همچنان هواداران فوتبال ایران از حضور در ورزشگاه‌ها برای دیدن بازی‌ها و تشویق تیم‌های مورد علاقه شان محروم هستند!

روزنامه گل

این در حالی است که در بسیاری از کشورها بازی‌ها در حضور تماشاگران برگزار می‌شود ولی مشکلات ناشی از کووید 19 باعث شده تا لیگ بیست و یکم فوتبال ایران هم بدون حضور تماشاگران آغاز شود!

در چنین شرایطی و در ادامه بازی‌های هفته اول لیگ برتر، استقلال از ساعت 18 امروز در ورزشگاه آزادی تهران پذیرای برابر تیم تازه لیگ برتری شده هوادار است. تیمی تازه تاسیس و البته بدون هوادار که حالا باید مقابل یکی از پرهوادارترین تیم‌های فوتبال ایران قرار بگیرد. تیمی که قبلا استقلال جنوب بود و بعد به سرخپوشان پاکدشت تغییر نام داد ولی بعد با مربیگری و مالکیت غلامرضا عنایتی «هوادار» نام گرفت و حالا هم خبر رسیده که ممکن است نامش «دیهیم» شود. نامی قدیمی در فوتبال ایران که یکی از زیرمجموعه‌های باشگاه تاج سابق بود و حالا در اولین بازی لیگ برتری اش باید مقابل استقلال قرار بگیرد. هوادار که با کسب مقام دوم لیگ دسته اول، موفق به صعود به لیگ برتر شد، حالا باید با عنایتی مقابل تیم مورد علاقه او بازی کند و تقابل این مهاجم پرآوازه و پیشین استقلال با فرهاد مجیدی و هم تیمی‌های سابقش بسیار جالب توجه خواهد بود. آبی‌پوشان در شرایطی این فصل را شروع کرده‌اند که اوضاع تاکنون مطابق میل هواداران این تیم و مجیدی پیش رفته است. چرا که با حضور مصطفی آجورلو به عنوان مدیرعامل و هیات مدیره جدید، مجیدی توانست هم تیم را خودش ببندد و هم قراردادش سه ساله تمدید شود تا جای پایش را به عنوان سرمربی آبی‌ها سفت کند. در این شرایط، استقلالی‌ها که هشت فصل رنگ قهرمانی در لیگ برتر را ندیده اند، امیدوارند در این دوره به خواسته شان برسند و جام را روی دستان کاپیتان شان وریا غفوری ببینند. نکته‌ای که در این بین باید به آن اشاره کرد این است که استقلال تغییرات زیادی داشته. 11 بازیکن جدید به این تیم آمده‌اند و 10 بازیکن هم از جمع آبی پوشان جدا شده اند. استقلال با ترکیب جدید یک بازی رسمی برابر الهلال عربستان داشت که دو بر صفر شکست خورد و در بازی دوستانه اخیرش مقابل تیم ملی دانشجویان هم یک بر صفر باخت را پذیرا شد و حالا باید دید که در اولین بازی لیگ بیست و یکم چه عملکردی را از خود به نمایش می‌گذارد. البته مهدی مهدی‌پور هافبک آبی پوشان در دیدار دوستانه استقلال مقابل دانشجویان از ناحیه همسترینگ مصدوم شده و به دیدار اول لیگ برتر نمی‌رسد. هوادار هم که اولین مسابقه لیگ برتری اش را انجام می‌دهد، امیدوار است با مربیگری عنایتی به نتیجه خوبی برسد و گام اول را محکم بردارد. قضاوت این مسابقه را کوپال ناظمی به همراه کمک هایش علیرضا ایلدرم و علی اکبر نوری بر عهده خواهند داشت.

#استقلال #باشگاه هوادار #فوتبال ایران #لیگ برتر
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها