43258
مهدی سیدصالحی: مشکلات تیم ما ناخواسته و از سمت دیگران به وجود آمده است
28 مهر 1400 14:29
سیدمهدی سیدصالحی، مدیر تیم پدیده مشهد می‌گوید که مشکلاتی که برای این تیم به وجود آمده از سمت دیگران و به صورت ناخواسته به وجود آمده است.

روزنامه گل

سیدمهدی سیدصالحی درباره اینکه با توجه به مشکلاتی که بوده بازیکنان تیم پدیده مشهد تمرین نکرده‌اند و آیا اعتصابی در کار بوده است گفت: چه کسی چنین چیزی را اعلام کرده است؟ هیچ مشکلی وجود نداشت و بازیکنان هم تمرین کردند.

سیدصالحی درباره اینکه این تیم هنوز درباره نام پدیده یا شهر خودرو مشکل دارد، گفت: این مشکلاتی بوده که ناخواسته از سمت دیگران به وجود آمده است. ما دو ماه است که تیم را تحویل گرفتیم و نیاز به زمان است تا ویرانه‌هایی را که وجود دارد، بازسازی کنیم. تمام تلاش ما، هیئت مدیره و مالک باشگاه این است که تیم را به شرایط ایده‌آل برسانیم.

مدیر تیم باشگاه پدیده مشهد افزود: حل کردن مشکلات زمان‌بر است و زمانی هم که تا الان در اختیار داشتیم، کم بوده است و شرایط برای ما سخت بود. با همدلی و اتحادی که بین همه ما وجود داشته است، تلاش کردیم تا از اعتبار فوتبال مشهد دفاع کنیم.

سیدصالحی همچنین درباره زمان باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی این باشگاه گفت: مبلغ قرارداد کوزین آنقدر نبوده است و یک مقدار سهل‌انگاری باعث بیشتر شدن آن شد. تمام فکر و ذکر هیئت مدیره این بوده که این پنجره باز شود، درصدی به بازیکنان پرداخت کنیم و مشکلات یکی یکی برطرف شود. تلاش ما و آقای مهاجری این است که بازیکنان با آرامش بیشتری کار کنند.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها