شرایط برای موفقیتم در اصفهان فراهم است
43256
قاسمی: به دنبال یک شروع پرقدرت در لیگ امسال هستیم
28 مهر 1400 14:27
سیدیاسر رضوی - ذوب آهن با مهدی تارتار و پوست اندازی که انجام داده به دنبال این است که چند فصل ناکامی را امسال در لیگ بیست و یکم به ورطه فراموشی بسپارد. تیمی که روزگاری جزو بهترین‌های لیگ بود و حتی فینال آسیا را هم تجربه کرد و آرمان قاسمی می‌گوید که آن‌ها به دنبال این هستند که این اتفاق را دوباره رقم بزنند و گاندوها را به روزهای خوب خودشان برگردانند. بازیکنی که فصل گذشته توانست یکی از بهترین گلزنان لیگ به عنوان مدافع باشد و در این فصل بعد جدایی با پیکان در اصفهان به دنبال اتفاقات خوب با ذوب آهن است.

روزنامه گل

شرایط تیم برای آغاز لیگ و بازی با نفت آبادان چطور است؟

خدارا شکر تمرینات خوبی را طی این مدت زیر نظر کادرفنی سپری کردیم و تیم با تغییراتی که داشته در این مدت توانست با تدابیر حاج مهدی و همکارانشان هماهنگی خوبی پیدا کند. به دنبال یک شروع پرقدرت در لیگ هستیم تا بتوانیم در همین ابتدای کار امتیازات لازم را جمع کنیم.

ذوب آهن طی یکی، دو فصل اخیر شرایط خوبی نداشت و با اما و اگرها در لیگ ماند. این تیم امسال می‌تواند این ناکامی‌ها را جبران کند.

دقیقا هدف همین است و به دنبال این هستیم که با قدرت کار را در لیگ بیست و یکم پیش ببریم تا این چند فصلی که تیم ناکام بوده را جبران و هواداران را راضی کنیم. همه اعضای تیم همقسم شده‌ایم که این اتفاق بیفتد و قطعا هدف مان یک نمایش خوب در لیگ بیست و یکم است تا ذوب آهن را به روزهای اوج خودش برگردانیم.

پیش بینی تو از جایگاه ذوب آهن در لیگ امسال چیست؟

در این مورد که نمی‌توان پیش بینی کرد و شما نگاه کنید ما یک کار سخت در همین ابتدا مقابل نفت آبادان داریم که همیشه یک تیم خوب بوده و به راحتی نمی‌توان از آن امتیاز گرفت. بازیکنان خوبی دارد و کادرفنی جدید این تیم هم به خوبی از لیگ و شرایط تیم‌ها آگاهی داشته و اشراف کامل دارد. کار آسانی نداریم اما هدف مان همان طور که گفتم یک شروع پرقدرت است و برای سه امتیاز به آبادان می‌رویم.

امسال به عنوان یکی از گلزن ترین مدافعان لیگ از پیکان با مهدی تارتار به ذوب آهن رفتی. شرایط برای تو بابت درخشش دوباره در این تیم فراهم است؟

قطعا شناختی که من از حاج مهدی دارم و ایشان نسبت به من دارند کمک می‌کند که بتوانم به بهترین شکل برنامه‌های مدنظر ایشان را در ذوب آهن پیاده کنم. به هرحال این درست که پیکان تیمی است که از آن رشد کردم و خانه من به حساب می‌آید اما شرایط طوری شد برای وضعیت بهتر به ذوب آهن آمدم چون بستر برای من اینجا کاملا فراهم است. امیدوارم بتوانم شرایط را طوری پیش ببرم که به آن چیزهایی که به خاطر آن‌ها به اصفهان آمدم دست پیدا کنم.

به نظرت ذوب آهن در یارگیری خوب عمل کرده و می‌تواند به فکر کسب سهمیه باشد؟

من فکر می‌کنم که بازیکنان جذب شده همه جوان و خوب هستند و در کنار حاج مهدی که نشان داده کار با بازیکنان جوان را در کنار باتجربه‌ها بلد است، شرایط در لیگ بیست و یکم طوری رقم خواهد خورد که بتوانیم نتایج خوبی به دست بیاوریم. امیدوارم این اتفاق بیفتد و به آن چیزی که برای آن زحمت کشیده‌ایم دست پیدا کنیم.

#آرمان قاسمی #سیدیاسر رضوی #فوتبال ایران #فوتبال برتر #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها