عنایتی دوست خوب ماست اما برای استقلال آرزوی برد دارم
43253
نوازی: امیدوارم امسال، سال قهرمانی استقلال باشد
28 مهر 1400 14:19
مهدی نوری - محمد نوازی پیشکسوت تیم استقلال معتقد است هواداران تیم آبی پوش پایتخت در سالهای اخیر خیلی اذیت شدند چون جام ندیدند و فقط ناکامی تجربه کردند اما امسال حکایت استقلال با حضور آجورلو که مدیر ورزشی است و فرهاد مجیدی که خودش تیم را بسته کاملا متفاوت از سالهای قبل است و امیدوار است با کسب جام نوار قهرمانی‌های متوالی را پاره کنند.

روزنامه گل

چه تصوری از فصل جدید دارید؟

آرزوی موفقیت برای فوتبالی‌ها در فصل جدید دارم. فعلا که یکی دو تا بازی دیدم که کیفیت چمن‌ها خوب نیست و انشالله درست می‌شود چون همیشه اول فصل این مشکلات و ناهماهنگی‌ها هست و رفته رفته شرایط بهتر می‌شود.

در مورد اولین بازی استقلال در لیگ جدید مقابل هوادار چه نظری دارید؟

هوادار تازه به لیگ برتر آمده و جوان وباانگیزه هستند. البته استقلال حریف را دست کم نگیرد تا شروع خوبی داشته باشد هر چند که در تیم هوادار هم عنایتی است که از دوستان خوب ما است اما اسم استقلال بزرگ است و خیلی طرفدار دارد و انشالله استقلال شروع خوبی داشته باشد و در ادامه لیگ هم برای استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم هر کسی برای استقلال تلاش می‌کند با نیت خوب و دل پاک برای قهرمانی استقلال باشد.

در مورد بازیکنانی که رفتند و نفراتی که جذب شدند و تیم جدید استقلال در این فصل چه نظری دارید؟

چند نفر به استقلال اضافه شدند و یک سری بازیکنان هم چند سال است که در تیم کار می‌کنند اما تا بازیها شروع نشود نمی‌توانیم در مورد تیم جدید استقلال اظهار نظر کنیم اما استقلال تیم بزرگی است و با همه تیم‌ها فرق می‌کند. بازیکنانی که آمده‌اند در تیم خودشان ستاره بوده‌اند که جذب استقلال شدند اما الان جایی بازی می‌کنند که خیلی‌ها چشم شان به این تیم است. امیدوارم بازیکنان تازه وارد با تیم هماهنگ شوند و نتایج سالهای اخیر را از ذهن هواداران پاک کنند چون چند سال است هواداران لطمه خورده‌اند و خیلی اذیت شدند و انشالله امسال جبران کنند.

در مورد حضور آجورلو در استقلال چه نظری دارید؟

آجورلو چندین سال در مدیریت باشگاههای مختلف بوده و حضورش در استقلال حسن خوبی است و امیدوارم افرادی که با ایشان کار می‌کنند و وزارت ورزش حمایت کنند و شرایط تیم را بهتر کنند.

به نظر شما بعد از چند سال ناکامی امسال سال قهرمانی استقلال هست؟

امیدوارم چنین اتفاقی بیفتد. از الان نمی‌توانیم پیش بینی کنیم. تازه شروع فصل است و زمان نیاز دارند تا هماهنگ شوند و امیدوارم استقلال در فصل جدید نتیجه بگیرد چون هواداران همیشه دنبال برد هستند تا تیم آرامش داشته باشد. امیدوارم نفراتی که جذب شده‌اند جواب بدهند و برای استقلال مثمرثمر باشند.

در مورد بازگشت روزبه چشمی به استقلال چه نظری دارید؟

به هر حال بازیکن خوبی است. روزبه در استقلال بوده و مدتی خارج از ایران بازی کرده و الان برگشته است و امیدوارم قابلیت هایی که داشت را دوباره از او ببینیم. روزبه چشمی وقتی در استقلال بود با عملکرد خوبش انتظارات را بالا برد و الان هم هواداران انتظار دارند مثل گذشته بدخشد و برای تیم مثمرثمر باشد.

خیلی‌ها در فضای مجازی معتقدند آجورلو و مجیدی نمی‌توانند با هم کار کنند. در این رابطه چه نظری دارید؟

هر دو آدم‌های بزرگی هستند و فکر می‌کنم هر دو بزرگوار در ورزش ما کار کرده‌اند و حواشی را به خوبی می‌شناسند به خصوص حواشی دنیای مجازی را اما حقایق جای دیگری است. حقایق در مستطیل سبز است و باید تلاش کنند تا نتیجه بگیرند. اگر بخواهند در فضای مجازی تیم را خراب کنند، درست نیست و استقلال باید با کسب نتایج خوب جلوی حواشی را بگیرد.

با توجه به یارگیری که تیم‌ها داشته‌اند امسال کدام تیم‌ها را مدعی می‌دانید؟

مثل همیشه استقلال، پرسپولیس و سپاهان مدعی هستند و امسال گل گهر سیرجان هم مدعی است. شاید خیلی‌ها نیم فصل اول خوب باشند اما نیم فصل دوم اتفاقاتی بیفتد که افت کنند. مدعیان همیشه بین این سه تیم بوده‌اند و امسال گل گهر هم هست.

پرسپولیس 5 دوره متوالی قهرمان لیگ برتر شده است. فکر می‌کنید امسال تیمی بتواند نوار قهرمانی‌های این تیم را پاره کند؟

بستگی به عملکرد تیم‌ها دارد. شاید خیلی اتفاقات را تیم‌های دیگر رقم بزنند و شاید باز هم پرسپولیس قهرمان شود و همه چیز به عملکرد تیم‌ها بستگی دارد. فکر می‌کنم با تغییراتی که تیم‌ها در سطح مدیریتی، مربی و بازیکن داشته‌اند امسال مدعیان قوی تر شده‌اند و انشالله امسال سال قهرمانی استقلال باشد و روند قهرمانی‌های پرسپولیس هم پاره شود.

#مهدی نوری #محمد نوازي #استقلال #پیشکسوت استقلال #اختصاصی گل
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها