امتیازهای هفته‌های اول بسیار مهم هستند
43249
رضا عادلخانی: تمدید با مجیدی بهترین کار باشگاه بود!
28 مهر 1400 14:14
رضا عادلخانی پیشکسوت استقلال می‌گوید آبی‌ها در نقل و انتقالات زیاد موفق نبودند و نتوانستند بازیکن تاثیر گذاری را به خدمت بگیرند.وی معتقد است جدایی بازیکنان اصلی در طول فصل به این تیم لطمه خواهد زد

روزنامه گل

استقلال امروز باید در هفته اول رقابت‌های لیگ به مصاف هوادار تهران برود.

بازی‌های نخستین لیگ همیشه برای تیم‌ها مشکل ساز است زیرا نفرات جدید به تیم‌ها اضافه می‌شوند و نیاز به چند هفته هماهنگی دارند تا به قولی در تیم جا بیفتند استقلال هم همین شرایط را دارد چند بازیکن جوان به این تیم اضافه شده‌اند و کلی هم انگیزه دارند.

خیلی‌ها معتقدند تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید از همان ابتدای لیگ پرقدرت ظاهر شود .

من هم با این موضوع موافق هستم استقلال تیمی نیست که بخواهد در همان هفته‌های اول عیار خود را بسنجد این تیم باید در همه بازی‌ها برای برد به میدان برود استقلال در سال‌های گذشته بابت همین امتیازهای از دست رفته لطمه خورد.

عملکرد استقلال را در نقل و انتقالات چطور ارزیابی کردید.

بعضا استقلال در نقل و انتقالات شرایط خوبی را تجربه نکرد بازیکنانی چون ریگی دیاباته قائدی نادری جزو بازیکنان اصلی و فیکس این تیم بودند جدا شده و به جای آ‌نها نفراتی جایگزین شده‌اند که حتی می‌توان گفت هم سطح آن بازیکنان هم نیستند. امیدوارم این اتفاق به تیم لطمه نزنند.

فکر می‌کنید چه تیم‌هایی مدعی قهرمانی هستند؟

در ایران همیشه چند تیم هستند که از همان ابتدا دنبال کسب عنوان قهرمانی هستند استقلال پرسپولیس سپاهان و تراکتور امسال هم شرایط به همین گونه است البته نباید از تیم خوب گل گهر هم غافل شد آنها امسال بازیکنان خوبی را جذب کردند فکر می‌کنم لیگ امسال شرایط خوبی داشته باشد.

قرارداد مجیدی هم به مدت سه فصل دیگر هم با استقلال تمدید شد.

بهترین کار باشگاه استقلال این بود که قرارداد مجیدی به مدت چند فصل دیگر تمدید کرده این باعث شد که سرمربی با فراغ بال بیشتری در بازی‌ها و مسابقات ظاهر شود این باعث می‌شود که یک تیم به ثبات برسد و به موفقیت‌هایی که نیاز دارد دست یابد.

عملکرد تیم ملی را در بازی‌های مقدماتی جام جهانی چطور دیدید؟

باید قبول کنیم تیم ملی در بهترین شرایط خود قرار دارد آنها از نظر امتیاز هم نتایج خوبی گرفته‌اند و توانسته‌اند خودشان را در حد صعود به جام جهانی مطرح کنند. به نظرم اگر تیم ملی در دو بازی آینده خود مقابل لبنان و سوریه به پیروزی برسد صعودش به جام جهانی مسجل خواهد بود امیدوارم بازیکنان حساسیت بالای بازی‌ها را درک کنند و هیچ بازی‌ای را دست کم نگیرند.

#استقلال #پیشکسوت استقلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها