43243
فیروزی: غیبت منصوریان؟ به صورت آنلاین روی بازی امروز نظارت دارد
28 مهر 1400 14:07
مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: مسئولیت فنی تیم همچنان به عهده منصوریان است و به شکل آنلاین همه مسائل فنی از جمله بازی امروز را زیر نظر خواهد گرفت.

روزنامه گل

علی فیروزی در مورد چگونگی باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه صنعت نفت آبادان اظهار داشت: طی مذاکراتی که با شش بازیکن طلبکار انجام دادیم از آن‌ها مهلت گرفتیم و موفق شدیم قرارداد بازیکنان را ثبت کرده و کارت‌های بازی را صادر کنیم. بر اساس قول‌هایی که مسئولین به ما دادند باشگاه چک یک ماهه به طلبکاران داده است. امیدوارم به زودی با تزریق پول به باشگاه شرایط بهبود پیدا کند و بتوانیم با خیال آسوده‌تری در لیگ برتر شرکت کنیم.

وی در مورد غیبت منصوریان روی نیمکت صنعت نفت گفت: منصوریان در تهران است و نمی‌تواند در ورزشگاه به دلیل ابتلا به کرونا حاضر شود و از طرفی محروم هم است. به این ترتیب همانطور که پیش از این به شکل آنلاین تمرینات را زیر نظر گرفته بود و نظارت مستقیم روی مسائل فنی داشت در این بازی نیز مسئولیت فنی را برعهده دارد.

مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خاطر نشان کرد: خیالمان راحت است که همکاران او مخصوصاً محمد خرمگاه تیم را در بازی با تیم ذوب آهن هدایت می‌کنند. شرایط تیم ما برای بازی با ذوب‌آهن خوب است و امیدواریم نتیجه لازم را از این بازی خانگی بگیریم.

#صنعت نفت آبادان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها