43219
یزدان دوست: با منصوریان نتایج خوبی خواهیم گرفت
28 مهر 1400 11:35
مدافع صنعت نفت آبادان که از شهرخودرو به جمع طلایی‌پوشان اضافه شده، مدعی است تلاش خواهند کرد در این فصل به نتایج خوبی دست یابند.

روزنامه گل

رضا یزدان دوست مدافع صنعت نفت آبادان که فصل گذشته در شهرخودرو حضور داشت درباره فصلی که با این تیم مشهدی پشت سر گذاشت گفت: سال گذشته شروع خوبی داشتیم و همه چیز عالی بود اما هرچه جلوتر رفتیم برخی از حواشی گریبان گیر حمیداوی شد و نتوانستند بیشتر هزینه کنند و در کنار تیم باشند و در ادامه اتفاقات خوبی برای شهرخودرو رقم نخورد؛ کار تا جایی پیش رفت که ما حتی پول برای گرفتن بلیط نداشتیم و روز بازی برای اینکه وارد ورزشگاه بشویم مکافات داشتیم. خدا را شکر سال گذشته مهدی رحمتی بود و شرایط را جوری فراهم کرد تا به ما سخت نگذرد و خیلی اذیت شد فصل پیش می‌توانست اتفاقات بدتری رخ دهد اما ختم به خیر شد.

وی در مورد علت جدایی اش از شهرخودرو می‌گوید: یکی از دلایلی که از این تیم جدا شدم همین موضوع بود چرا که فوتبالیست دوست دارد در جایی بازی کند که حداقل آرامش داشته باشد. ولی مهم ترین دلیل جدایی من این بود که دوست داشتم برای تیم شهر خودم بازی کنم و بتوانم به صنعت نفت آبادان کمک کنم. پیشنهادات مالی خیلی بهتری داشتم ولی دلی به این تیم آمدم تا خدمتی به شهر خودم کرده باشم.

مدافع سابق شهرخودرو در خصوص کار با مهدی رحمتی اینطور توضیح داد: کار با سید مهدی رحمتی واقعا فوق العاده بود و من یکی از بهترین سال های فوتبالی خود را سپری کردم چرا که مهدی رحمتی همه جوره حامی تیم بود و بازیکنان را درک می‌کرد. جدا از اینکه آبادان علاقه اول و آخر من است اگر امسال از این تیم پیشنهاد نداشتم و در ادامه مهدی رحمتی اگر قصد استراحت کردن نداشت و سرمربی تیمی می‌شد بدون شک در تیمی بازی می‌کردم که او سرمربی آن باشد.

یزدان دوست در مورد تجربه کار با علیرضا منصوریان نیز گفت: اولین سالی است که قرار است با منصوریان کار کنم. در این مدت کوتاهی که با ایشان تمرین کردم واقعا چیزهای از وی یاد گرفتم که هم در زندگی فوتبالی و هم در زندگی شخصی به کار من می‌آید. یک چیز خیلی خوبی که ایشان دارد این است در هر شرایطی اولویتش درک کردن وضعیت بازیکن است و در هر شرایطی فوتبالیست خود را درک می‌کند و از همه مهم تر این است که درک فوتبالی و دانش بالایی دارد و مطمئن هستم با حضور او اتفاقات خوبی در انتظار صنعت نفت است.

وی در مورد مشکلات مالی که همیشه همراه صنعت نفت است، گفت: متاسفانه آبادان با این همه ثروت همیشه لنگ پول است و ما آرزو به دل ماندیم تا صنعت نفت بتواند در حد تیم های میانه جدول خرج کند و تیم ببندد ولی همیشه این تیم با بودجه کم بسته می‌شود و همان پول ناچیز نیز هیچ وقت پرداخت نمی‌شود. خدا را شکر امسال آقای کی شمس خیلی قرص و محکم پای کار است من تا حالا مدیرعاملی به این فعالی ندیدم که پیگیر مسائل تیم خود باشد. تیم خوبی بسته ایم و اگر حمایت های لازم از صنعت نفت انجام بگیرد به طور حتم این تیم در لیگ بیست و یکم حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

#صنعت نفت آبادان
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها