43203
بررسی عملکرد طارمی مقابل میلان | موقعیت‌های از دست رفته ستاره کشورمان +فیلم
28 مهر 1400 11:09
ستاره کشورمان در بازی مقابل میلان با اینکه گلی به ثمر نرساند ولی آماری فوق العاده از خودش به نمایش گذاشت.

روزنامه گل

شب گذشته در رقابت لیگ قهرمانان اروپا، تیم پورتو با درخشش مهدی طارمی موفق شد مقابل میلان به برتری دست یابد و اولین برد خود در این فصل از رقابت‌های اروپایی را کسب کند.

اکنون در جدول این گروه، لیورپول با 3 بازی ، 3 برد و 9 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و تیم‌های اتلتیکومادرید با 4 امتیاز و پورتو با 4 امتیاز در رده‌های دوم و سوم جای گرفته‌اند. میلان با صفر امتیاز در قعر جدول این گروه قرار دارد و باید دید در 3 بازی بعدی چه نتیجه‌ای کسب خواهد کرد.

طارمی در این 84 دقیقه، آمار یک پاس گل، 3 پاس کلیدی، 4 شوت به دروازه، یک دریبل موفق و 58 درصد صحت پاس را به ثبت رساند تا نشان دهد با اینکه گل نزده ولی برای پورتو فوق العاده کار کرده است. او در 5 دوئل روی زمین، موفق شد 2 بار مدافع روبه‌رو خود را بردارد و در نبردهای هوایی از 6 دوئل ، 3 بار توپ را برای خود کرد و ضربه دقیق به توپ زد. در دیدار شب گذشته مهدی طارمی از ابتدا در ترکیب پورتو قرار گرفت و 84 دقیقه در میدان بازی کرد. او گلی به ثمر نرساند ولی نمایشی فوق العاده از خود به جا گذاشت. او جایزه بهترین بازیکن زمین را گرفت و به یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان شب گذشته لیگ قهرمانان اروپا بدل شد.

مهاجم پورتو در این مسابقه 12 بار توپ از دست داد ولی توانست در کار دفاعی نیز به تیمش کمک کند. او یک بار توپ را دفع کرد تا خطر از دروازه پورتو دور شد. 2 بار دیگر نیز توپ بازیکنان میلان را قطع کرد تا حملات روسونری‌ با شکست مواجه شود.

نقشه حرارتی مهدی طارمی در بازی مقابل میلان را مشاهده کنید. او همه در جای خط حمله حضور داشت و نقش مثبتی در فاز تهاجمی پورتو ایفا کرد.

مهدی طارمی در این مسابقه 4 موقعیت بزرگ را نیز از دست داد. برخی شوت‌های او البته با بدشانسی از کنار دروازه بیرون رفت. فیلم زیر را مشاهده کنید.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها