43165
ربیعی: سپاهان تیم بهتر بود و پیروز شد/به نظرم انصاری دچار پارگی رباط صلیبی شده است
27 مهر 1400 20:53
سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: در بدترین زمان ممکن گل خوردیم، با این حال سپاهان تیم بهتر بود و پیروزشد.

روزنامه گل

محمد ربیعی در نشست خبری پس از دیدار هفته اول مقابل سپاهان اظهار داشت: به محرم نویدکیا و تیم سپاهان خسته نباشید و تبریک می گویم. بازی اول فرازونشیب های زیادی داشت. دیروز هم در مورد میزان هماهنگی لازم صحبت کردم. بازی برای من و تیم ما دو بخشِ قبل و بعد از مصدومیت انصاری داشت.

وی افزود: متاسفانه این تجربه تلخ را سال گذشته هم مقابل ماشین سازی داشتیم که یکی از بازیکنان اصلی ما حین بازی دچار آسیب دیدگی مجدد زانو شد. تا قبل از این اتفاق یک موقعیت ما و یک موقعیت هم سپاهان داشت. بازی در مدار کنترل ما بود اما بعد از مصدومیت انصاری تمرکز تیم ما از بین رفت و در بدترین زمان ممکن گل خوردیم. متاسفانه یک بر صفر عقب افتادیم. در نیمه دوم اشتباهات فردی منجر به گل دوم سپاهان شد اما در 30 دقیقه پایانی بازی یک قسمت پرریسک ازبازی را جلو بردیم. سعی کردیم بازی را کاملا از بالا اداره کنیم. مطمئن بودم موقعیت‌هایی به دست می‌آوریم و به مووازات آن موقعیت‌هایی هم در اختیار سپاهان قرار می گیرد. توانستیم یک پنالتی بگیریم که متاسفانه گل نشد.

ربیعی تصریح کرد: با استفاده از موقعیت‌هایی هم که به صورت نصفه و نیمه ایجاد کرده بودیم شاید می‌شد به بازی برگردیم. مصدومیت انصاری و نبود دو مدافع دیگرمان یعنی کعبی و نصیری خط دفاعی ما را با مشکلات زیادی روبرو کرد. باید قبول کنیم که قطعا سپاهان تیم بهتر بود و پیروز شد. ما باید از امروز بیشتر تلاش کنیم. نقاط ضعف را بهتر ترمیم کنیم. هفته اول است. اگر نظم نیمه اول را حفظ می‌کردیم می‌توانستیم بازنده نباشیم.

سرمربی مس رفسنجان در مورد وضعیت محمد انصاری گفت: هنوز مشخص نشده، امیدوارم اینطور نباشد. باید MRI گرفته شود ولی متاسفانه فکر می‌کنم در اثر این اتفاق پارگی رباط صلیبی باشد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها