43096
عنایتی: قرار گرفتن مقابل استقلال همیشه برایم سخت است
27 مهر 1400 14:41
سرمربی تیم هوادار در مورد تقابل تیمش با استقلال صحبت کرد.

روزنامه گل

رضا عنایتی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل استقلال اظهار داشت: ابتدا باید بگویم خوشحالم که در اینجا کنار شما حضور دارم و امیدوارم فصل خوبی را پشت سر بگذاریم. در مورد بازی با استقلال باید بگویم همیشه وقتی که مقابل این تیم بازی می‌کردم و چه الان که برای اولین بار به عنوان مربی مقابلش قرار می‌گیرم همیشه برایم سخت بوده است و از لحاظ احساسی حضور مقابل این تیم که خاطرات خوبی از آن دارم برایم همیشه سخت است.

وی افزود: می‌دانم مقابل تیمی بازی داریم که بسیار سختکوش و جنگنده است. ما همه توانمان را در این دیدار به کار می‌گیریم تا هواداران بازی خوبی را شاهد باشند و از آن لذت ببرند. می‌خواهیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم و با توجه به بازیکنان خوبی که به خدمت گرفتیم و در عین جوانی با تجربه هستند به بچه هایمان اعتقاد داریم و امیدوارم هرکسی که از تلویزیون بازی را تماشا می‌کند بازی خوبی را شاهد باشد.

سرمربی هوادار با اشاره به امتیاز ناشناس بودن تیمش در این دیدار گفت: بازی‌های اول لیگ همیشه سخت است و دلیلش این است که شناخت کافی روی حریف ندارید. ما تغییرات زیادی در تیم خودمان داریم و بازیکنان با کیفیتی جذب کردیم و اعتقاد دارم حرف‌های زیادی برای گفتن داریم. با تمام انگیزه‌ای که داریم مطمئن هستم نتیجه می‌گیریم.

عنایتی در مورد تغییرات در مالکیت و مدیریت باشگاه توضیح داد: ما سریال‌های زیادی درمورد تغییر مالکیت و مدیریت داشتیم. من جلسات متعددی داشتم و 8-9 جلسه در این خصوص داشتم. این اواخر دوستی با من برخورد کرد که از او ممنونم. از آقای معصومی که کمک زیادی به من داشت ممنونم و او دست من را باز گذاشت و آن اوایل که قصد داشتیم تیم را ببندیم کمکمان کرد و شرایط خوبی برای ما محیا کرد و از او ممنونم و امیدوارم بتوانم زحماتش را جبران کنم. ایشان با وجود اینکه وارد مجموعه شده هیچ مصاحبه‌ای انجام نداد ولی دوستان دیگر از خرید تیم صحبت می‌کردند و من مقابل آنها سکوت می‌کردم. اتفاقات سختی را پشت سر گذاشتیم و خودم توانایی این را نداشتم که هزینه های تیم را تقبل کنم، به هر حال تیم واگذار شد و از الان فقط به عنوان سرمربی در خدمتشان هستم. مدیرعامل باشگاه هم آقای اسدی هستند.

وی در مورد تغییر نام تیم هوادار به دیهیم گفت: هنوز این اتفاق رخ نداده ولی وقتی مالکیت تغییر می‌کند مالک جدید می‌تواند نام تیم را تغییر دهد. هنوز اتفاقی رخ نداده ولی فکر می‌کنم این موضوع انجام شود.

#رضا عنايتي #لیگ برتر
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها