استقلال با یکی، دو بازیکن دیگر تکمیل می‌شود
43078
مهدی فنونی زاده: باشگاه به خواسته‌های مجیدی عمل کرد
27 مهر 1400 13:24
مهدی فنونی زاده پیشکسوت استقلال می‌گوید وضعیت این تیم با حضور فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی و مصطفی آجورلو به عنوان مدیر باشگاه مناسب است و آنها با هماهنگی در مسابقات می‌توانند برای کسب عناوین تلاش کنند. مشروح صحبت‌های فنونی زاده درمورد وضعیت استقلال و تیم ملی را می‌خوانید:

روزنامه گل

حضور مصطفی آجورلو در مسند مدیریت باشگاه را چطور ارزیابی می‌کنید؟

کارنامه سردار آجرلو مشخص است و او صددرصد می‌تواند به استقلال کمک کند. او مدیر موفقی بوده و امیدواریم به استقلال در راه رسیدن به قهرمانی کمک کند. هواداران استقلال در این سال‌ها زجر کشیده‌اند و امیدوارم چرخه ناکامی‌ها تمام شود. بزرگترین مشکل استقلال بدهی‌ها است که مدیران پیشین بر جای گذاشته‌اند و این مشکلات اگر حل شود استقلال می‌تواند در میادین موفق باشد.

وضعیت فنی تیم را چطور می‌بینید؟

باشگاه به خواسته‌های مجیدی عمل کرد و مهره‌های مورد نیاز او را جذب کرد. امیدوارم بازیکن خارجی جدید هم به تیم کمک کند و از دفاع تا حمله مهره‌های خوبی جذب شده‌ و با یکی، دو بازیکن دیگر استقلال تکمیل می‌شود. خوشبختانه کمپ ناصر حجازی هم زیر کشت رفته و به این ترتیب زمین تمرین اختصاصی هم فراهم می‌شود تا بازیکنان شرایط بهتری پیدا کنند و مطمئن هستم آجرلو در این زمینه هم خوب کار خواهد کرد.

هنوز در مورد جدایی مهدی قایدی صحبت می‌شود.

با جدایی قایدی استقلال به مشکل نمی‌خورد. در این باشگاه خیلی‌ها آمده‌ و رفته‌اند. استقلال اگر بخواهد به یک بازیکن وابسته باشد نمی‌شود به آن، تیم گفت. امیدوارم بازیکنان جدید به این تیم کمک کنند تا وضعیت استقلال بهتر از گذشته شود.

این فصل برای تیم شانس قهرمانی قائل هستید؟

استقلال شانس دارد و امیدوارم قهرمان شود. استقلال و پرسپولیس هرسال مدعی هستند و از تیم‌های دیگر هم می‌توانم به سپاهان اشاره کنم که با حضور محرم نویدکیا قطعا شانس قهرمانی خواهد داشت.

تیم ملی هم در مصاف با کره جنوبی به تساوی رسید.

بازی بدی را در این دیدار از دو تیم شاهد نبودیم. البته به نظرم با وجود این همه ستاره می‌شد عملکرد بهتری برای تیم ما رقم بخورد. در این دیدار اساس کار بازی مستقیم روی دروازه حریف بود و فکر می‌کنم این موضوع کار را برای خط حمله ما کمی سخت کرده بود. این در حالی بود که کره‌ای‌ها در این بازی از نظر بازیسازی شرایط بهتری را از خود ارائه دادند و توانستند مالکیت توپ و میدان را بیشتر از آن خود کنند. در مجموع با توجه به این که ما برای دقایقی از حریف عقب افتادیم ولی توانستیم بازی را به تساوی کشانده و از این دیدار حداقل امتیاز را کسب و به صدرنشینی ادامه دهیم که این اتفاق، اتفاق خوب بازی محسوب می‌شد.

چه انتظاری از تیم ملی داشتید؟

انتظار این بود که با توجه به بازی در خانه و بهره‌گیری از ستاره‌های پرتعداد در ترکیب تیم ایران و تمام عواملی که ما را از حریف‌مان برتر کرده بود، بتوانیم در این بازی نمایش بهتری را از خود ارائه داده و به پیروزی برسیم اما این اتفاق رخ نداد. به نظرم ما باید برای بازی‌های دیگر تغییر رویه و تغییر سیستم بدهیم. به نظر من کره در این دیدار بهترین نمایش و عملکردش را در این دوره از بازی‌ها مقابل ایران به نمایش گذاشت و نشان داد برای بازی روبروی ایران از انگیزه‌های ویژه‌ای برخوردار بود.

#استقلال #پیشکسوت استقلال #سردار مصطفی آجورلو
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها