43051
اشکش: ستقلال‌ملاثانی از نظر بودجه تیمِ هجدهم لیگ یک است /می‌خواهیم شگفتی‌ساز شویم
27 مهر 1400 12:00
سرمربی تیم فوتبال استقلال ملاثانی با بیان این‌که از نظر بودجه تیمِ هجدهم لیگ یک هستیم، گفت: اما این دلیل نمی‌شود که سقف آرزوهای‌مان کوتاه باشد و به جاه‌طلبی، سخت کوشی و شگفتی‌سازی ادامه می‌دهیم.

روزنامه گل

ابراهیم اشکش در خصوص تساوی تیمش در هفته اول لیگ دسته یک کشور، اظهار کرد: از 21 بازیکن اصلی رده سنی بزرگسالان فصل قبل تیم‌مان، 16 بازیکن جذب تیم‌های متمول لیگ یک و لیگ برتر شدند. اما دوباره برای این فصل از مسابقات روی سرمایه‌های استان در لیگ دو و لیگ سه کشور و حتی آن‌هایی که بدون تیم مانده بودند، سرمایه‌گذاری کردیم و یک تیم ساختیم.

وی ادامه داد: تیم ما با هزینه آن‌چنانی بسته نشده است، در حالی که تیم‌های دیگر هزینه زیادی داشته‌اند اما خدا را شکر ما توانسته‌ایم به مطرح شدن مجدد بازیکنان خوزستانی و احیای آن‌ها کمک کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ملاثانی گفت: از عملکرد بازیکنانم در دیدار با رایکا بسیار راضی هستم. علی‌رغم مشکلاتی که داشتیم بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتند و اگر کمی خوش شانس بودیم و داور با ما مهربان‌تر بود، به جای کسب یک امتیاز با سه امتیاز از زمین خارج می‌شدیم. این نتیجه برای اولین بازی‌مان خوب بود و مطمئنم با کار بیشتر، استقلال ملاثانی حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

وی درباره آینده تیم فوتبال استقلال ملاثانی نیز عنوان کرد: از نظر بودجه تیمِ هجدهم لیگ یک هستیم اما دلیل نمی‌شود که سقف آرزوهای‌مان کوتاه باشد. ما برای رسیدن به آرزوهای‌مان هیچ نقطه پایانی نمی‌گذاریم و به جاه‌طلبی و سخت کوشی و همچنین شگفتی‌سازی ادامه می‌دهیم.

اشکش درباره این‌که آیا زمین بازی‌های خانگی استقلال ملاثلانی مشخص شده است؟ گفت: فعلا بازی اول را با همکاری خوب مدیرعامل شرکت فولاد و مدیرعامل این باشگاه در زمین 200 دستگاه برگزار کردیم که از آن‌ها تشکر می‌کنم اما با توجه به شناختی که از مدیرکل ورزش و جوانان استان و رئیس هیات فوتبال خوزستان دارم و با توجه به قول مساعدی که برای آماده‌سازی چمن ورزشگاه تختی داده‌اند، ان‌شاءالله به زودی می‌توانیم در این ورزشگاه میزبان حریفان باشیم.

وی در پایان نیز خاطر نشان کرد: امیدوارم مسئولان مردم زلزله‌زده اندیکا را تنها نگذارند و با توجه به این‌که به فصل زمستان نزدیک هستیم به این مردم رسیدگی کنند تا به آرامش برسند.

#لیگ دسته اول #استقلال ملاثانی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها