43033
مدیرعامل سن ایچ ساوه: با 5 برد متوالی در لیگ برتر فوتسال فراتر از انتظار ظاهر شدیم
27 مهر 1400 11:07
مدیرعامل تیم فوتسال سن ایچ ساوه گفت : پیروزی در پنج هفته اخیر لیگ برتر فوتسال نشان از توانایی بالای کادرفنی و بازیکنان جوان باشگاه سن ایچ دارد.

روزنامه گل

داوود باقری در مورد آخرین وضعیت تیم فوتسال سن ایچ ساوه و عملکرد این تیم در لیگ برتر اظهار داشت: در هفته پنجم لیگ برتر فوتسال هستیم و با نتایجی که تا به امروز بدست آوردیم نشان دادیم که بازیکنان و کادرفنی با انگیزه و جوانی داریم که توانمندی‌‌های بسیار بالایی دارند و آنها فراتر از انتظار در لیگ عمل کردند.

وی افزود : از روز نخست برای فراهم کردن شرایط مناسب و رفع مشکلات باشگاه، بازیکنان و کادر فنی تلاش بسیار کردیم. باشگاه‌های مس، گیتی و کراپ هزینه‌‌‌های زیادی در لیگ برتر با جذب ملی پوشان و... انجام دادند و رقابت با این باشگاه‌‌‌‌‌ها سخت و دشوار است. اما همدلی بسیار خوبی در مجموعه سن ایچ وجود دارد که نقطه قوت ما محسوب می‌شود.

مدیرعامل سن ایچ ساوه در پاسخ به این سوال که چه انتظاری از مسئولین دارید؟ اظهار داشت : باتوجه به شرایط کشور مسئولین دغدغه‌‌‌های فراوانی دارند و قطعا ورزش اولویت آنها نیست، به همین دلیل انتظاری از آن ها نداریم اما اگر در کنار مجموعه باشند موجب دلگرمی اعضای تیم و شادی مردم می‌شوند.

باقری در ادامه تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی اعضای هیات مدیره باشگاه در این فصل به دنبال کسب جایگاه مناسبی در لیگ برتر هستیم و نمی‌خواهیم نسبت به گذشته عقب‌نشینی داشته باشیم و با تمام قدرت سعی می‌‌کنیم تا پایان لیگ حضوری قدرتمند داشته باشیم.

#لیگ برتر فوتسال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها