42987
احتمال لغو دیدار پدیده و آلومینیوم؛ عقیلی: تعداد بازیکنان ما به حد نصاب نمی‌ رسد
26 مهر 1400 17:36
مربی تیم فوتبال پدیده خراسان می گوید از بازیکنان به ثبت رسیده این تیم ۹ بازیکن دچار مشکل هستند و این تیم برای دیدار با آلومینیوم به حدنصاب نمی‌رسد.

روزنامه گل

هادی عقیلی مربی تیم فوتبال پدیده خراسان در نشست خبری پیش از دیدار با آلومینیوم اراک اظهار داشت: متأسفانه پنجره نقل‌وانتقالاتی ما سه روز پیش بسته شد و هیچکدام از بازیکنان جدید ما موفق به ثبت قراردادشان نشدند.

وی افزود: قرارداد 15 بازیکن را توانستیم ثبت کنیم و 9 بازیکن از همین تعداد را هم به دلیل مشکلات خدمت سربازی و ایفمارک نمی‌توانیم در اختیار داشته باشیم و برای مسابقه فردا تا این لحظه به حدنصاب نخواهیم رسید.

مربی تیم پدیده خراسان گفت: تا حدودی در جریان مشکلات باشگاه بودم، اما تا جایی که توان داشته باشیم در خدمت این تیم خواهیم بود و مسائل مدیریتی و اداری از حیطه اختیارات ما خارج است. مشکلات تیم ما روشن است و نیازی به گفتن ما ندارد.

عقیلی ادامه داد: قرارداد مهاجری تا این لحظه ثبت نشده و در فصل جدید باشگاه هیچ پرداختی به بازیکنان نداشته است. در حال حاضر اسمی 11 بازیکن داریم، اما سه نفرشان دروازه‌بان هستند.

وی در پایان گفت: اگر تیم کاملی در اختیار داشتیم، می‌توانستیم آبروداری کنیم، اما وقتی شرایط فراهم نیست، نمی‌شود‌ قولی داد که فراتر از توان است.

#آلومینیوم اراک
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها