نصیرزاده چک‌ها را به فدراسیون نداد
42349
انتقاد مالک ماشین‌سازی از دوستان زنوزی: در عمل کُند و مرموز هستند
22 مهر 1400 20:13
مالک باشگاه ماشین سازی تبریز به انتقاد از عدم همکاری نمایندگان محمدرضا زنوزی پرداخت.

روزنامه گل

یونس قربانی مالک و مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز با صدور بیانیه‌ای آخرین وضعیت پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه ماشین‌سازی را تشریح کرد.

در این بیانیه آمده است:

"طبق توافقنامه منعقده با محمدرضا زنوزی در تمامی بندهایی که تعهدمان بود حداکثر تلاش خود را انجام داده و به تعهداتمان عمل کرده‌ایم. متاسفانه مدیریت قبلی برعکس، اکثر تعهدات خویش را از همان روز اول به ویژه در بحث تسویه با بازیکنان شاکی که باعث بسته شدن پنجره باشگاه شده، عملی نکرده است.

علیرغم دستور زنوزی (البته پشت پرده را خبر ندارم) در عمل متاسفانه بسیار کُند و مرموزانه عمل می‌کنند. قرار بود یکشنبه ۱۸ مهرماه تسویه حدود ۳۰ نفر را به فدراسیون ارائه نمایند که متاسفانه نصف آن را هم ارائه نکردند. صورتجلسه شد در یکی دو روز آینده اقدام کنند که متاسفانه باز بد عهدی کردند. اینجانب جهت حفظ آبروی فوتبال آذربایجان، علیرغم اینکه هیچ مسئولیتی نداشتم، دیشب در فرودگاه پشت تمام چک‌هایی که دست آقای نصیرزاده بود را مُهر کردم و قرار بود امروز (پنجشنبه ۲۲ مهرماه صبح) تحویل فدراسیون دهند اما متاسفانه باز به وعده خودشان عمل نکردند.

در خصوص بدهی دو بازیکن خارجی؛ دخسوس که قرار بود زنوزی پرداخت نماید اطلاع دقیقی ندارم ولی گویا پرداخت نکرده‌اند. در خصوص کوتینکو که طبق قرارداد ما بایستی پرداخت می‌کردیم، ۳ ماه فرصت گرفتیم تمام و کمال پرداخت کنیم.

علیرغم همکاری بسیار خوب فدراسیون فوتبال به ویژه جمشید نورشرق ریاست کمیته تعیین وضعیت بازیکنان، تلاشهای آقایان بهتاج، ششگلانی و اینجانب، متاسفانه نصیرزاده از انجام وظایف محوله در تحویل چکها و اسناد تسویه (یا با دستور آقای زنوزی و یا بدون دستور ایشان) خودداری می‌کنند.

به هر حال امیدواریم در فرصت باقیمانده اقدامات لازم از سوی مالکیت و مدیریت قبلی صورت پذیرد."

#زنوزی #ماشین سازی #فوتبال ایران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها