در مورد کارشکنی عربستانی‌ها
42229
با پرسپولیس از این شوخی‌ها نکنید
21 مهر 1400 16:52
تجربه ثابت کرده هر وقت در مورد پرسپولیس کارشکنی صورت گرفته، این تیم قوی‌تر و مصمم‌تر به کارش ادامه داده و نتایج بهتری هم گرفته است

روزنامه گل

روزنامه گل- کاروان پرسپولیس به این دلیل که اجازه فرود به هواپیمای این تیم در فرودگاه عربستان داده نشده، بعد از چند ساعت معطلی در فرودگاه از سفر به این کشور بازماند. در این چند روز سرخ‌ها برای فراهم کردن تشریفات سفر به عربستان دچار دردسرهای زیادی بودند و نهایتا هم در فاصله سه روز به آغاز مسابقه با چنین اتفاق عجیبی مواجه شدند. بعد از رفتار خوبی که عربستانی‌ها با استقلال و فولاد در مرحله گروهی داشتند، انتظار می‌رفت آنها این بار هم آداب حسنه میزبانی را رعایت کنند؛ مخصوصا که پذیرایی آنها از تیم‌های ایرانی، رانتی است که کنفدراسیون فوتبال آسیا به طور یکطرفه و نامشروع در اختیار سعودی‌ها گذاشته. با همه اینها اما باز هم شاهد کارشکنی و تکرار اتفاقات تلخ سال‌های گذشته هستیم.

سرانجام پرسپولیس به عربستان خواهد رفت و با هر کیفیتی برابر الهلال قرار خواهد گرفت. گیریم کمی دیرتر، گیریم کمی خسته‌تر و شاید عصبی‌تر، اما بالاخره اصل برگزاری این بازی زیر سوال نمی‌رود. آن روز است که شاید عربستانی‌ها از این رفتار پشیمان شوند. تجربه ثابت کرده هر وقت در مورد پرسپولیس کارشکنی صورت گرفته، این تیم قوی‌تر و مصمم‌تر به کارش ادامه داده و نتایج بهتری هم گرفته است. وقتی به اتوبوس سرخپوشان با نارنجک حمله می‌شود، آنها در زمین تلافی‌اش را سر رقیب در می‌آورند. وقتی پرچم ژاپن روی سکوها باز می‌شود، پرسپولیس با تکرار قهرمانی‌ها جواب می‌دهد. این بار هم همان داستان است. نباید با این تیم از این شوخی‌ها می‌کردید. چه خوش خواهد بود اگر جواب نماینده ایران، حذف تیم عربستانی در خانه خودش باشد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها