این که از الان بگوییم شانس قهرمانی هستیم یا نه منطقی نیست
42200
یدالله اکبری: استقلال یک مهاجم تراز اول خارجی نیاز دارد
21 مهر 1400 14:04
یداالله اکبری پیشکسوت استقلال می‌گوید آسایشی که در این تیم برقرار شده می‌تواند زمینه ساز موفقیت باشد اما آنها مشخص نیست که از اکنون شانس قهرمانی هستند یا خیر. مشروح صحبت‌های اکبری با گل درمورد وضعیت این روزهای استقلال را می‌خوانید:

روزنامه گل

وضعیت استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

با حضور مدیریت جدید باشگاه همه سعی بر برطرف کردن مشکلات و حرفه‌ای سازی باشگاه دارند. یکی از مشکلات همیشگی تیم در این فصول وضعیت زمین تمرین بوده که مشکلات زیادی مثل مصدومیت را برای بازیکنان ایجاد کرد که آنها برای مدتی طولانی از میادین دور می‌ماندند. در فصل جدید بیشتر از هر زمان دیگری این تیم به آرامش نیاز دارد.

رابطه مدیریت و کادرفنی را چطور می‌بینید؟

اینطور که در رسانه و صحبت‌ها می‌بینیم انگار که وضعیت کاملا مساعد است و مشکلی وجود ندارد. جلسات کادرفنی و به خصوص فرهاد مجیدی با مصطفی آجورلو نشان می‌دهد که مشکلی بین این دو وجود ندارد و امیدوارم که واقعا هم همینطور باشد چون همیشه همین فاصله بین بازیکنان و کادرفنی با مدیریت باشگاه یک معضل بوده است.

نقل و انتقالات به نظر شما نیاز به ترمیم دارد؟

سرمربی گفته که سه بازیکن خارجی نیاز دارد و این به نظرم تصمیم خوبی است. در حال حاضر تیم به مهاجم خارجی طراز اول برای جانشینی مهدی قایدی نیاز دارد که امیدوارم در این پست بازیکن به تیم اضافه شود.

روزبه چشمی هم به استقلال بازگشت.

بعد از اینکه مسعود ریگی از تیم جدا شد ما زیبرنیک نفس را به خدمت گرفتیم که بازیکن جوانی است اما حضور یک بازیکن با تجربه در این پست مهم بود. چشمی در پست هافبک دفاعی بیشتر می‌تواند به تیم کمک کند. در حال حاضر دفاع میانی و ترافیک آن بالاست و به نظرم تصمیم مجیدی برای جذب بازیکنی که با جو تیم آگاه است در این مقطع تصمیم درستی بود.

با این وضعیت می‌توان از استقلال انتظار قهرمانی داشت؟

باید مسابقات شروع شود و بعد پیش بینی کرد. الان به نظرم تیم‌های مدعی خوب تقویت شده و وضعیت خوبی هم دارند پس رقابت آسانی نخواهیم داشت. وضعیت تیم آشفته نیست و همین آسایش می‌تواند زمینه ساز موفقیت باشد اما اینکه از الان بگوییم شانس قهرمانی هستیم یا نه منطقی نیست.

#اختصاصی گل #پیشکسوت استقلال #فرهاد مجیدی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها