42198
سیف‌الله‌پور: یک ماه برای ترمیم زمین ساری وقت داریم
21 مهر 1400 14:02
مدیرعامل باشگاه نساجی قائم‌شهر گفت: اداره کل ورزش و جوانان چمن ورزشگاه ساری را در اختیار ما قرار داد که امیدواریم پس از بازی با فجر و در فرصتی یک ماهه این زمین را به کیفیت مورد نظر برسانیم.

روزنامه گل

ایزد سیف‌الله‌پور در مورد آخرین وضعیت میزبانی تیم فوتبال نساجی در ورزشگاه ساری اظهار داشت: اولویت اول ما ورزشگاه وطنی بود، اما برای بازسازی این ورزشگاه دو - سه ماه خوب را از دست دادیم. در این خصوص بیشترین ظلم به نساجی و مردم خوب قائم‌شهر شد.

وی ادامه داد: ما تابع اداره کل هستیم و نمی‌شد کار را به شکل غیرقانونی پیش برد. البته اداره کل طی همکاری خوبی که با ما داشت مجموعه شهدای ساری را در اختیار باشگاه قرار داد. مجری اداره کل ورزش و جوانان است و تمام توان خود را برای برطرف کردن اشکالات گذاشتند.

*در گذشته اقدامی برای تهیه زمین چمن خوب در مازندران صورت نگرفته

مدیرعامل باشگاه نساجی قائم‌شهر گفت: ما این ورزشگاه را به سازمان لیگ برای میزبانی‌های تیممان معرفی کردیم؛ سازمان لیگ در بازدید از این مجموعه ایراداتی گرفت که اداره کل در حال برطرف کردن است. این همکاری جای تشکر دارد. چمن از دیروز در اختیار ما قرار گرفت و با توجه به دو بازی بیرون از خانه مقابل پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان امیدواریم فرصت خوبی فراهم شود تا با توجه به تعطیلات پیش روی مسابقات لیگ بتوانیم زمین چمن را برای بازی‌ها آماده کنیم.

سیف‌الله‌پور با اشاره به این که در بازی هفته اول می‌توانند از این زمین بهره‌برداری کنند تصریح کرد: زمین برای بازی هفته اول با فجر آماده است؛ بضاعت استان مازندران همین است. متاسفانه در گذشته اقدامی برای تهیه زمین خوب صورت نگرفته و هیچ ورزشگاهی که بتواند جوابگوی نیاز‌های تیم‌های این استان باشد وجود ندارد. فقط ساری و بابل دارای زمین چمن طبیعی هستند که کفاف تیم‌های شهر خودشان را هم نمی‌دهند. به نظر می‌رسد قرار است ورزشگاه وطنی را چمن طبیعی کرده و نگهداری آن را بر عهده خودمان بسپارند. اگر این امر محق شود از آن استقبال می‌کنیم.

*تیم خوبی بستیم و در حد بضاعتمان خوب یارگیری کردیم

وی با اشاره به جذب نفرات جدید، گفت: خواسته سرمربی حفظ استخوانبندی تیم بود؛ ما این خواسته را برآورده کردیم و هر که را که او می‌خواست حفظ کردیم. از طرفی نگاهی به برخی بازیکنان جوان داشت و ما به سرعت اقدام کرده و شش بازیکن از تیم‌های پایه باشگاه به تیم بزرگسالان تزریق شد. چند بازیکن از جمله مسعود شجاعی به تیم ما ملحق شدند. این بازیکن قبلاً کاپیتان تیم ملی بوده و وزنه سنگینی برای تیم ما محسوب می‌شود. تیم خوبی بستیم و در حد بضاعتمان خوب یارگیری کردیم.

سیف‌الله‌پور با اشاره به این که بودجه کمی برای جذب بازیکن داشتند و بر همین اساس هنوز چند جای خالی دارند تصریح کرد: ما تیم خصوصی هستیم و ریخت و پاش تیم‌های دولتی و صنعتی را نداریم. چون از جیب مالک هزینه می‌کنیم و بودجه محدودی داریم، با برنامه کارشناسی شده بازیکن گرفتیم. امیدوارم با کمک بازیکنان و با تکیه بر زحمات کادر فنی نتیجه لازم را بگیریم. هنوز هم جای خالی داریم و اگر الهامی بازیکن بخواهد می‌توانیم جذب کنیم.

*فکری هنوز پول ما را نداده

مدیرعامل باشگاه نساجی با اشاره به بازی هفته اول این تیم مقابل فجرسپاسی شیراز گفت: بازی با تیم ریشه دار فجر سخت است. این تیم و عواملش را می‌شناسم. فلاح زحمات زیادی کشید تا فجر به لیگ برتر آمده و آرزوی مردم شیراز برآورده شود. از طرفی کلانتری تیم خوبی را با نداری به لیگ برتر آورد. باتوجه به فاکتور جذب بازیکن - سرباز نفرات تاثیرگذاری جذب کرده و نمی‌توانیم بگوییم تیم ناشناخته‌ای است چرا که اغلب بازیکنانی که در لیگ برتر بودند را به خدمت گرفت. می‌دانیم بازی سختی است، اما می‌خواهیم روند نباختن در خانه خودمان که از زمان حضور ساکت الهامی آغاز شد را حفظ کرده و ادامه دهیم.

سیف‌الله‌پور با تاکید بر این که از دولت جدید انتظار دارد به تیم‌های خصوصی، چون نساجی بیشتر اهمیت دهند گفت: مسئولان استان و خصوصاً دولت جدید اگر می‌خواهند مردم مازندارن شاد باشند به این تیم کمک کنند. با برد کشتی‌گیران شهر‌های این استان جان تازه‌ای به خود گرفت. مردم با ورزش شاد می‌شوند. ازطرفی تیم نساجی نیز محبوب مردم شهر است و می‌تواند با موفقیت‌هایش هر هفته مردم را خوشحال کند. امیدوام به این تیم که تاثیر زیادی در نشاط اجتماعی استان دارد نگاه ویژه‌ای شود.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا محمود فکری بعد از محکوم شدن از سوی کمیته استیناف طلب باشگاه نساجی را پرداخت کرد خاطرنشان کرد: هنوز پول ما را نداده و منتظریم تا با ما تسویه کند. می‌دانم که بی توجه نیست و قطعاً به زودی به حکم اعلام شده عمل می‌کند.

#نساجی مازندران
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها