42176
ناصری: فکر نمی‌کنم در کوتاه مدت شاهد حضور مربی خارجی در تیم دوچرخه‌سواری باشیم
21 مهر 1400 12:17
سرپرست کمیته مربیان فدراسیون دوچرخه‌سواری گفت: قرار است در کنار محمود پراش مربیان بانوی دیگری هم حضور داشته باشند و تقسیم وظایف به خوبی صورت گرفته است.

روزنامه گل

مجید ناصری درباره انتخاب مربیان تیم ملی دوچرخه‌سواری در ماده‌های مختلف با وجود اینکه گفته می‌شود ثبت نام از کاندیداهای ریاست فدراسیوندوچرخه سواری آغاز شده، اظهار داشت: بهتر است راجع به این موارد و دلایل انتخاب مربیان برای ماده‌های مختلف سرپرست فدراسیون پاسخ دهد، اما من به عنوان رییس کمیته مربیان وظیفه دارم از این پس برنامه‌های تیم ملی را زیر نظر بگیرم و رابطی بین مربیان و فدراسیون دوچرخه‌سواری باشم. اینکه انتخابات برگزار شود یا خیر تاثیر زیادی روی برنامه‌های تیم ملی ندارد، زیرا تقویم مسابقات مشخص است و برای آنکه از رقبا عقب نمانیم لازم بود هرچه سریع‌تر وضعیت تیم‌های ملی و کادر فنی این تیم‌ها مشخص شود.

وی در پاسخ به این سوال که تا چه زمانی سرمربی خارجی تیم استقامت معرفی خواهد شد، خاطرنشان کرد: درحال حاضر قرار است با علیرضا حقی و کادری که در نظر می‌گیرد، ادامه دهیم، زیرا باتوجه به زمان کمی که در اختیار داریم و از سوی دیگر مسائل مربوط به تامین منابع مالی فکر نمی‌کنم در کوتاه مدت شاهد حضور مربی خارجی در تیم استقامت باشیم.

سرپرست کمیته مربیان در واکنش به حضور همزمانش در امر داوری و همچنین بخش فنی فدراسیون، تصریح کرد: برای اینکه در این مورد مشکلی برای فدراسیون پیش نیاید، مکاتبات و رایزنی‌های لازم را با فدراسیون جهانی دوچرخه‌سواری انجام داده‌ام و باتوجه به مجوزی که این فدراسیون جهانی به بنده داده مشکلی برای حضور در بخش فنی در کنار داوری ندارم.

ناصری در پایان در مورد انتخاب محمود پراش برای هدایت تیم ملی دوچرخه‌سواری بانوان، گفت: باز هم تاکید می‌کنم که در خصوص دلایل انتخاب باید خود هاشم‌کندی صحبت کند؛ چراکه در آن جلسه کمیته فنی که نفرات برای پست‌های مختلف انتخاب شدند من هم برای اولین بار حضور پیدا می‌کردم. در حال حاضر نیز قرار است در کنار پراش مربیان بانوی دیگری هم حضور داشته باشند و تقسیم وظایف به خوبی صورت گرفته است.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها