42154
مهدی شیری: به دنبال ثبت بهترین عملکرد هستم
21 مهر 1400 11:45
مدافع پرسپولیس امیدوار است این تیم بتواند در عربستان الهلال را شکست دهد.

روزنامه گل

مهدی شیری درباره حریف خودشان در مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان گفت: بازی سختی را پیش رو خواهیم داشت. ما برنامه‌ریزی و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم و تمام توان خودمان را به کار خواهیم گرفت تا به نتیجه خوبی در این بازی برای خوشحالی هواداران برسیم.

مدافع راست پرسپولیس درباره شایعاتی که از اردوی الهلال برای مصدومان این تیم شکل گرفته بود گفت: همیشه تیم های عربی این شکلی بوده است. ما انشاالله با غیرت ایرانی آنجا حاضر خواهیم شد و تمام تلاش مان را خواهیم کرد تا مردم را شاد کنیم. از همه می خواهیم تا دعا کنند تا بهترین نتیجه را بگیریم.

وی درباره تعطیلی لیگ و نداشتن بازی برای حضور در این جدال برخلاف حریف اینطور واکنش نشان داد: بازی ما در لیگ شروع نشد. بازی تدارکاتی داشتیم و کادرفنی هم برنامه های خود را در این فرصت دنبال کرده و امیدوارم بتوانیم با صد درصد توان در این جدال حاضر شویم. حریف را به خوبی آنالیز کرده‌ایم و امیدوارم به خواسته و هدفی که در این بازی دنبال می کنیم برسیم.

شیری درباره انگیزه و آمادگی اش برای این جدال گفت: صد درصد آماده هستم و هر وقت کادرفنی صلاح بداند تلاش خواهم کرد تا بهترین عملکرد را داشته باشم.

#مهدی شیری #پرسپولیس #لیگ قهرمانان آسیا #الهلال
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها