کسی که در جلسه هیات مدیره باشد و فقط چایی بخورد فایده‌ای ندارد
40164
نوازی: مجیدی 3 تا جام را از دست داد و عملکرد خوبی نداشت
04 مهر 1400 13:02
مهدی نوری - محمد نوازی پیشکسوت تیم استقلال معتقد است اعضای هیات مدیره باید تاثیرگذار باشند و کسی که در جلسه هیات مدیره شرکت کند و فقط چایی بخورد فایده‌ای ندارد بنابراین اعضای جدید هیات مدیره باید تلاش کنند تا مشکلات باشگاه را حل کنند و با تزریق پول مسائل مالی را به حداقل ممکن برسانند تا هواداران استقلال بعد از سالها در حسرت جام ماندن بالاخره روزهای خوب را تجربه کنند.

روزنامه گل

آجرلو به عنوان مدیر عامل جدید باشگاه استقلال انتخاب شد. در این رابطه چه نظری دارید؟

اولا تبریک می‌گویم و بعد هم آرزوی موفقیت می‌کنم. آقای آجرلو در دنیای فوتبال بوده و در این رشته کار کرده و تجربه دارد و با توجه به اینکه در باشگاه پاس تجربه دارد مشکلات استقلال را می‌داند. امیدوارم با هیات مدیره جدید و تجربیات خوبی که آجرلو دارد به تیم کمک کند. هواداران استقلال در این چند ساله خیلی اذیت شده‌اند و آجرلو باید این شرایط را درک کند و احساس مسولیت کنند. آرزوی موفقیت برای کادر مدیریتی جدید دارم و امیدوارم درد هواداران را لمس کنند و شرایط را بهتر کنند.

به نظر شما آجرلو گزینه مناسبی برای مدیریت در باشگاه استقلال هست؟

انتخاب مدیر عامل دست ما نیست و دست وزارت است. آجرلو تا الان در استقلال نبوده اما مهم ورزشی بودن ایشان است و بیشتر درک می‌کنند که استقلال چه مشکلاتی دارد. به هر حال استقلال نیاز به مدیریت قوی دارد تا این مشکلاتی که امروز دارد به حداقل ممکن برسد.

آجرلو در استیل آذین کارنامه خوبی نداشت. فکر می‌کنید در استقلال موفق شود؟

شرایط استیل آذین فرق می‌کرد و بحث استقلال کاملا فرق می‌کند. استیل آذین طرفدار نداشت اما در استقلال کاملا زیر ذره بین هستید و طرفداران هر روز همه چیز را زیر نظر دارند. کسی که مسولیت باشگاه به این بزرگی را می‌پذیرد باید تصمیمات خوبی بگیرد. امیدوارم آجرلو ایده‌های جدیدی داشته باشد تا شرایط استقلال بهتر شود. امیدوارم استارت درآمدزایی را بزنند تا مشکلات مالی حل شود.

در مورد هیات مدیره جدید باشگاه استقلال چه نظری دارید؟

به هر حال هیات مدیره باید کمک حال مدیر عامل باشد و تصمیماتی که می‌گیرند به نفع تیم باشد و پول بیاورند. اعضای هیات مدیره‌ای که فقط در جلسه هیات مدیره شرکت کند و چایی بخورد فایده‌ای ندارد و باید تاثیرگذار باشند. امیدوارم اتفاقات خوب برای استقلال رخ دهد و ما به عنوان هوادار کنار تیم هستیم و امیدوارم روزهای خوبی از تیم ببینیم.

آجرلو بیانیه داده که فرهاد مجیدی با قدرت بیشتر به کارش ادامه بدهد. با ادامه کار فرهاد در استقلال موافق هستید؟

به هر حال باید عملکرد را ببینیم و تصمیم مدیر عامل است. ایشان الان رئیس باشگاه است و تصمیم می‌گیرند و باید بازیها شروع شود و عملکردش را ببینیم و تصمیم بگیرند. با اتفاقات اینستاگرام تصمیم نگیرند چون این تیم سالها قدمت دارد و کلی طرفدار دارد و مردم انتظار دارند تا عملکرد خوبی داشته باشد.

عملکرد مجیدی را چطور ارزیابی می‌کنید؟

به هر حال عملکردها مشخص است و وقتی تیم نتیجه نمی‌گیرد هیات مدیره باید مشکلات را بررسی کند تا ببینند چه عواملی باعث عدم موفقیت شده است. باید همه مسائل را در نظر بگیرند و بعد تصمیم بگیرند. مجیدی 3 تا جام را از دست داد و عملکرد خوبی نداشته و اگر عملکرد خوبی داشت نتایج بهتری می‌گرفت.

آینده استقلال را چطور پیش بینی می‌کنید؟

امیدوارم که آینده خوبی باشد. از الان نمی‌شود در مورد آینده استقلال نظر داد و کارنامه‌ای نیست که به آن نمره بدهیم. امیدوارم شاهد اتفاقات خوبی در استقلال باشیم و تیم نتایج خوبی کسب کند تا هواداران خوشحال شوند.

هواداران استقلال چندین سال است که در حسرت جام به سر می‌برند. فکر می‌کنید استقلال امسال جام بگیرد؟

باید لیگ شروع شود و کار تیم را ببینیم و بعد نظر بدهیم. شاید من دوست داشته باشم استقلال 3 تا جام بگیرد اما باید لیگ شروع شود و ببینیم چه نتایجی می‌گیرند. الان فوتبال پیشرفت کرده و باید هزینه و تلاش کرد تا نتیجه بگیری. استقلال با هواداران، اسم و رسم و پیشینه‌ای که دارد نتایج بهتری می‌تواند بگیرد. استقلال چندین سال است که نتیجه نگرفته است و هواداران اذیت شده‌اند و امیدوارم امسال بهتر عمل کنند و نتایج خوبی بگیرند تا هواداران خوشحال شوند.

#استقلال #پیشکسوت استقلال #محمد نوازي #فرهاد مجیدی
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها