برخلاف تصور مدیران باشگاه استقلال
40163
تحریم‌ها جلوی انتقال پول قایدی را هم گرفت!
04 مهر 1400 12:57
  مشکلات مالی آن‌قدر به باشگاه استقلال فشار آورد، که مدیران و سرمربی این باشگاه به‌رغم نیاز مبرم به مهاجم ریزنقش خود مجبور شدند او را در آستانه بازی حساس مقابل الهلال در جام باشگاه‌های آسیا بفروشند.

روزنامه گل

باشگاه استقلال در آستانه بازی با الهلال مهدی قایدی را با مبلغ قابل‌توجهی به باشگاه الشباب الا هلی امارات فروخت تا جایی که سایت منتسب به باشگاه مدعی شد، گران‌ترین نقل‌وانتقال تاریخ فوتبال ایران را رقم زده اند.با تما این‌ها بر اساس شنیده‌ها هنوز ریالی از این قرارداد بسیار خوب به باشگاه استقلال در تهران نرسیده است!

به گفته مدیران این باشگاه گویا مبلغ 250 هزار دلار از پول فروش قایدی را مدیران باشگاه الشباب الاهلی در امارات به استقلالی‌ها داده‌اند تا برای اردوی 10 روزه در امارات هزینه کنند اما هنوز از باقی پول فروش قایدی خبری نیست. بر اساس شنیده‌ها گویا پرداخت پول قایدی مشمول مشکل تحریم‌ها شده است!

گویا باشگاه الشباب الاهلی یک باشگاه دولتی است ونمی توانند پول را به صرافی بدهد بلکه باید از طریق مبادلات بانکی پول را به‌حساب باشگاه استقلال بریزند و ازآنجایی‌که با مشکل تحریم مواجه هستیم، انتقال این پول به مشکل خورده است !حال باید ببینیم باشگاه استقلال و مدیران جدید این تیم چه برنامه‌ای برای حل این مشکل دارد و چگونه می‌خواهند پول فروش قایدی را از باشگاه اماراتی وصول کنند.این خبر رسمی نیست و باید دید که موضع رسمی باشگاه استقلال در قبال این خبر چیست؟

#مهدی قایدی #ترانسفر #نقل و انتقالات #الشباب امارات
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها