ارقام بالا و آپشن خاص و دیگر موارد ممنوع بود
40160
نظارت شدید سازمان بازرسی روی قرارداد سرخابی ها!
04 مهر 1400 12:43
یکی از اتفاقات عجیب که نقل و انقالات لیگ بیست و یکم را تحت الشعاع خودش قرار داد، بحث درخواست بازیکنان و افزایش مبلغ قرارداد آن‌ها بود که مشکلات زیادی را برای باشگاه‌ها به خصوص تیم‌های پرطرفدار استقلال و پرسپولیس به وجود آورد.

روزنامه گل

این مساله با توجه به شرایط اقتصادی کشور که قیمت‌ها چند برابر شده بود و هزینه‌ها را برای فوتبال هم دو چندان کرد، یک چالش جدی برای مدیران تیم‌ها بود تا بتوانند بازیکنان را دعوت و آن‌ها را به امضای قرارداد مجاب کنند. اتفاقی که در استقلال بیش از پرسپولیس دیده شد و حتی منجر به جدایی بازیکنی مثل مسعود ریگی شد که حرف و حدیث درمورد مبلغ قرارداد او زیاد بود. آنجا بود که گفته شد، مددی در ثبت و امضای قراردادها اعلام کرده که محدودیت دارد و تا یک سقفی به شکل دستوری می‌تواند قرارداد ببندد. این موضوع واکنش‌های زیادی ازسوی هواداران در پی داشت و حسابی به مدیرعامل سابق خودشان بابت این مساله تاختند که عامل ناکامی‌های این تیم او با این نوع از مدیریت خواهد بود.

حالا اما شنیده می‌شود در مورد پرسپولیس و قراردادهایی که در حضور جعفر سمیعی هم به امضا رسیده این قاعده رعایت شده است و مدیرعامل سابق سرخ‌ها تا یک حدی می‌توانسته مبلغ قرارداد بازیکنان را زیاد کند. در این زمینه شنیده شد که در لحظه امضای قرارداد، سمیعی به بازیکنان روی نظارت شدید و نامه‌های سازمان بازرسی کل کشور و دیگر نهادهای نظارتی اشاره داشته که شدیدا روی این موضوع نظارت دارند و به هیچ وجه اجازه ندارند، مبلغ بالا برود. به این ترتیب در هر دو تیم یک سقفی از قرارداد رعایت شده و به این ترتیب ادعای مددی در این خصوص اشتباه نبوده و این قاعده در مورد قرارداد پرسپولیس هم به شدت رعایت و قراردادها تحت نظارت قرار دارند. حتی گویا این نظارت به حدی است که مبلغ قراردادها با گذاشتن آپشن‌های زیاد هم امکان بالا رفتن نداشته و تا یک درصد مشخصی باشگاه این اجازه را داشته که با بازیکنان تمدید کند. به نظر می‌رسد این عدد و رقم در نهایت به شکلی بوده که اکثر بازیکنان در نهایت پذیرفتند قرارداد خودشان را به امضا برسانند.

#استقلال #پرسپولیس #ترانسفر #نقل و انتقالات
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها