40123
عطایی: بازیکنانم به بازی مسلط بودند
04 مهر 1400 10:35
سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: همه بازیکنانم به بازی مسلط بودند و اجازه ندادند مراکش بازی خوبی به نمایش بگذارد.

روزنامه گل

تیم والیبال جوانان ایران مرحله گروهی بیست‌ویکمین دوره رقابت‌های قهرمانی جهان را با پیروزی سه بر صفر مقابل مراکش به پایان برد.

بهروز عطایی، سرمربی تیم ایران با بیان این که ایران در تقابل با مراکش کار سختی نداشت، به سایت فدراسیون والیبال گفت: کاپیتان تیم مراکش به دلیل مصدومیت در این بازی حضور نداشت و در مجموع کار سختی مقابل این تیم نداشتیم.

سرمربی تیم جوانان ایران افزود: در این بازی سعی کردیم از همه بازیکنان استفاده کنیم. همه بازیکنانم به بازی مسلط بودند و اجازه ندادند مراکش بازی خوبی به نمایش بگذارد.

عطایی گفت: در مرحله دوم رقابت‌ها با مراکش، مصر و تایلند همگروه هستیم و بازی خواهیم داشت. در نهایت 2 تیم برتر گروه برای کسب رتبه نهم تا دوازدهم به مرحله پلی‌آف صعود خواهند کرد. در حال حاضر مشکل خاصی نداریم و امیدوارم در ادامه بازی‌ها، عملکردمان خوب باشد.تیم‌های شرکت کننده در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان امروز (یکشنبه) استراحت دارند و مرحله دوم مسابقات از روز دوشنبه پنجم مهرماه آغاز می‌شود.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها