40077
سولسشایر: گل استون‌ویلا روی یک موقعیت آفساید به ثمر رسید/ کار آنها هنگام پنالتی زدن برونو خوشایند نبود
03 مهر 1400 18:59
سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد معتقد تیم او سزاوار شکست مقابل استون‌ویلا نبوده و گل حریف روی یک موقعیت آفساید به ثمر رسیده است.

روزنامه گل

اولگنار سولسشایر که تیم تحت هدایتش بعدازظهر امروز (شنبه) در هفته ششم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد با نتیجه یک بر صفر مغلوب استون‌ویلا شد، پس از این دیدار گفت: این شکست ناامیدکننده بود، چون گل استون‌ویلا روی یک موقعیت آفساید به ثمر رسید. مایه تأسف است که چنین تصمیمی علیه تیم‌مان گرفته می‌شود.

وی همچنین درباره پنالتی که هافبک پرتغالی شیاطین سرخ در دقیقه 2+90 از دست داد، اظهار داشت: پیش از هر چیز باید بگویم که کار بازیکنان استون‌ویلا که قبل از ضربه دور توپ و برونو می‌چرخیدند، خوشایند نبود. برونو معمولاً در زدن ضربات پنالتی بسیار خوب است و متأسفانه این بار پنالتی را از دست داد. فرناندز ذهنیتی قوی دارد و دوباره بازخواهد گشت. تصمیم برای اینکه چه کسی پنالتی بزند هم پیش از بازی گرفته شده بود.

سرمربی نروژی منچستریونایتد که تیمش در چهار بازی اخیر سه شکست متحمل شده است، ادامه داد: وقتی تیم‌تان شکست می‌خورد، طبیعی است که نگرانی‌هایی به وجود می‌آید. ما در این بازی هجومی بودیم، در جابجایی‌ها در زمین عالی کار کردیم و سریع خودمان را به محوطه جریمه حریف رساندیم، اما در زدن ضربات آخر یا در دادن پاس‌‌های آخر دقت لازم را نداشتیم. 20 یا 30 موقعیت ما توسط استون‌ویلا بلوکه شد.

سولسشایر که تیمش حالا با روحیه‌ای نه‌چندان خوب باید خود را برای بازی چهارشنبه با ویارئال آماده کند، در این مورد نیز خاطرنشان کرد: بازی بزرگی در لیگ قهرمانان در پیش داریم. ما نیاز به کسب امتیازهای این بازی داریم. می‌دانم که بازیکنانم برای یکدیگر و برای این پیراهن می‌جنگند، بنابراین برای بازی با ویارئال آماده خواهیم بود.

وی در پایان درباره مصدومیت لوک شاو و هری مگوایر گفت: در حال حاضر به نظر نمی‌رسد که آنها بتوانند به بازی چهارشنبه با ویارئال برسند، اما باید ببینیم نتایج بررسی‌های دقیق‌تر چیست.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها