40030
تجلیل از ورزشکاران حامی فلسطین و مروجین اخلاق/ سجادی: سرپرست فدراسیون گذاشتیم، پیام دادند که باز هم تعلیق می‌شویم
03 مهر 1400 14:24
مراسم تجلیل از ورزشکاران حامی مردم فلسطین و مروجین اخلاق با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

روزنامه گل

در این مراسم حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، سردار قریشی جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین، عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش، تعدادی از رؤسای فدراسیون‌ها و همچنین تعدادی از ورزشکاران و مدال‌آوران المپیکی و پارالمپیکی حضور داشتند.

میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران در این مراسم اظهار داشت: پنج هزار شهید ورزشکار به خاطر آرمان‌های خود، از مدال‌های‌شان گذشتند و پلاک آنها، مدال‌شان شد. امروز هم قصد تجلیل از ورزشکارانی را داریم که مقابل نمایندگان رژیم صهیونسیتی قرار نگرفتند و همچنین با اقدامات خیرخواهانه، به کمک به مردم در حوادث مختلف برخاستند.

همچنین سجادی وزیر ورزش در بخشی از صحبت‌های خود در این مراسم عنوان کرد: ما هم مثل همه جای دنیا پروتکل‌هایی داریم و قوانینی را رعایت می‌کنیم. انتخاباتی در ایران برگزار شده و به بیرون منعکس شده است. قبل از من سنگردار ورزش و جوانان کشور هم یکی از ما بوده است و باید دفاع کنم. این جوانمردی نیست. خارجی‌ها برای ما تعیین‌تکلیف می‌کنند تا رئیس یک فدراسیون مجبور به استعفا شود. از همین داخل پیام می‌دهند و می‌گویند با سرپرستی که انتخاب کرده‌ایم باز هم ما را تعلیق می‌کنند. من کمترین ترسی از این مسائل ندارم و به‌عنوان خادم دولت و ملت، مواضع‌مان مشخص است.

وی با بیان اینکه وزارت ورزش همچنان می‌تواند عزت را تولید کند، عنوان کرد: ما می‌بینیم که در خارج از کشور دسیسه می‌کنند و به ورزشکار ما در باغ سبز نشان می‌دهند تا اینگونه ضربه بزنند.

سجادی گفت: ما پنج هزار شهید در دفاع مقدس و 135 شهید مدافع حرم داریم که افتخار بزرگی است. اینکه یک سرپرست معنوی برای کاروان‌مان انتخاب می‌شود و مادر یک شهید هم سرپرست معنوی می‌شود، کار بزرگی است. کاری که الان می‌شود، یعنی تجلیل از جوانمردان، اقدام و ارزش بزرگی است که به سهم خودم تشکر می‌کنم و افتخار می‌کنم که چنین دیدگاه‌هایی در کشور وجود دارد و حتی باید به بیرون از ایران منعکس شود.

در بخش پایانی مراسم نیز از تعدادی از ورزشکاران تجلیل به عمل آمد.


داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها