ساختار پرسپولیس می‌تواند برگ برنده این تیم در آسیا باشد
40028
حامد کاویانپور: ترابی ستاره ای است که هر تیم برای موفقیت به او نیاز دارد
03 مهر 1400 14:18
  هافبک ملی پوش سابق  پرسپولیس معتقد است این تیم برای قهرمانی در آسیا نباید از اسم حریف واهمه داشته باشد.

روزنامه گل

حامد کاویانپور پیشکسوت فوتبال ایران و پرسپولیس در خصوص صعود پرسپولیس به دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: استقلال تاجیکستان به خوبی پرسپولیس را آنالیز کرده بود و راه های نفوذ شاگردان گل محمدی را بسته بود و به خوبی روی ضد حملات موقعیت سازی کرد و می‌توانست پرسپولیس را به درد سر بیاندازد اما خط دفاع و حامد لک به خوبی عمل کردند.

وی افزود: در چنین بازی ها یی که گره در کار افتاده است روی خلاقیت و نبوغ بازیکنان حساب ویژه ای باید باز کرد که مهدی ترابی همان بازیکن و کاراکتر خلاقی بود که در این بازی به داد پرسپولیس رسید و توانست کار گشایی این تیم در این بازی سخت و حساس باشد.

کاویانپور در مورد عملکرد بازیکنان جدید پرسپولیس نیز گفت: پرسپولیس مهره های کلیدی را از دست داده است و بازیکنان جانشین کار سختی دارند اما باید به آنها زمان بیشتری داد تا بتوانند قابلیت های خود را نشان دهند. هر چند رضا اسدی در بازی در برابر استقلال عملکرد قابل قبولی از خود نشان داد اما به نظر می‌رسد هنوز به آن میزان از امادگی که انتظار می‌رود نرسیده است و با گذشت زمان می‌تواند عملکرد بهتری داشته باشد.

کاپیتان سابق پرسپولیس در خصوص بازی حساس این تیم در مرحله یک چهارم نهایی در برابر الهلال عربستان اظهار داشت: الهلال همیشه از تیم های مدعی و بزرگ آسیا بوده و امسال خرج کرده است تا به هر قیمتی که شده است بتواند قهرمانی آسیا را به دست بیاورد. اما نکته حائر اهمیت این است که پرسپولیس از ساختار قابل قبولی نسبت به این تیم برخوردار است و تیم تر از الهلال می‌باشد و این می‌تواند برگ برنده این تیم باشد. در این مرحله تمامی تیم ها شایسته و خوب هستند و برای رسیدن به قهرمانی شما باید تمامی تیم ها را شکست دهید و هیچ حریفی آسان نیست.

وی در پایان در مورد عملکرد تیم ملی در مسابقات مقدماتی و بازی ایران در برابر امارات و کره جنوبی اظهار داشت: در بازی با سوریه با توجه به عدم حضور اسکوچیچ و وحید هاشمیان و همچنین دیر اضافه شدن لژیونرها، عدم هماهنگی در بازی تیم ملی به چشم می‌خورد. اما در بازی با عراق همه چیز کاملا متفاوت رقم خورد و شاهد بازی بودیم که شاید در این سال ها کمتر از تیم ملی چنین بازی دیده بودیم و علاقه مندان به فوتبال از این بازی لذت بردند و همه ما را به آینده تیم ملی امیدوار کرد. بازی در برابر امارات و کره جنوبی نقش به سزایی در راه صعود ما به تیم ملی دارد و اگر بتوانیم در این دو بازی به برتری برسیم تیم ملی نیمی از راه صعود را طی می‌کند.

#پیشکسوت پرسپولیس #لیگ قهرمانان آسیا #پرسپولیس
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها