واقعا نمی‌دانم چرا مدیران قانونمند مثل دادکان کمتر خواهان دارند
40002
رشیدی: بهتر است مظاهری به استقلال فکر نکند!
03 مهر 1400 13:21
  منصور رشیدی پیشکسوت استقلال ابراز امیدواری می‌کند پس از جدایی احمد مددی، باشگاه استقلال شاهد حضور و فعالیت یک مربی کاربلد باشد و آنها شاهد مشکلات گذشته نباشد. مشروح صحبت‌های رشیدی درباره وضعیت این روزهای استقلال را مشاهده می‌کنید:

روزنامه گل

وضعیت استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

در روزهای اخیر شاهد استعفای مددی بودیم و متاسفانه باز هم مثل سال‌های گذشته استقلال در شروع لیگ با مشکل مواجه شد. با این شرایط دیگر نمی‌توان از تیم توقع قهرمانی داشت. در حالی که استقلال چندین سال از کسب جام دور مانده و توقع هواداران این تیم خیلی منطقی است که حداقل شرایط پایه استقلال در بیرون زمین مشخص باشد.

به نظر شما چرا مدیران استقلال طی سالهای اخیر کارنامه قابل دفاعی ندارند.

درست است ما مدیر ورزشی در کشور کم داریم؛ اما باز چهره‌هایی هستند که بتوانند به تیم‌های بزرگ کمک کنند. چهره‌هایی مانند محمد دادکان، داریوش مصطفوی و بیژن ذوالفقار‌نسب چرا باید بیرون بمانند؟ در مورد اینکه نام مصطفی آجورلو هم مطرح شده، سال‌هاست وی را می‌شناسم مدیر فوتبالی است. اگر درگیر بعضی حواشی نشود قطعاً در استقلال می‌تواند موفق شود. امثال دادکان اگر در فوتبال باشند کارشان را به صورت قانونی پیش می‌برند. واقعاً نمی‌دانم چرا مدیران قانونمند مثل دادکان کمتر خواهان دارند.

معتقد هستید که استقلال دیگر شانس قهرمانی ندارد؟

فرهاد مجیدی با توجه به شرایط باشگاه مجبور شد بازیکنان جوان جذب کند. بعضی از بازیکنان شاخص خود مانند ریگی و قایدی را از دست داد. استقلال فصل قبل هم دیر بسته شد و با مشکلاتی مواجه بود. متاسفانه به جای اینکه آن تیم تقویت شود بازیکنانی که تازه در تیم جا افتاده بودند از تیم خارج شدند.

مظاهری هم به شکل عجیبی جدا شد.

او در آستانه بازی الهلال همراه تیم نماند و کار غیرحرفه‌ای انجام داد. رضایی که کرونا گرفته بود اگر حسینی مصدوم و اخراج می‌شد، مجیدی چه راهکاری باید اتخاذ می‌کرد. اگر تیم در آن بازی با اختلاف زیاد شکست می‌خورد چه باید می‌کرد؟ یا اتفاقات دیگری که مایه آبرو ریزی استقلال می‌شد. بهتر است مظاهری به استقلال فکر نکند.

در مورد بازی با الهلال هم هنوز صحبت می‌شود.

استقلال اگرچه به الهلال عربستان باخت اما این شکست نشان داد می‌توان به آینده استقلال در مسابقاتی که پیش رو دارد امیدوار شد. ترکیب آبی‌پوشان نسبت به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا تغییرات زیادی داشت که باعث شد تا عدم هماهنگی میان بازیکنان جدید و قدیم این تیم مشهود باشد. بازیکنان در نیمه اول و به جز صحنه‌ای که منجر به گل اول الهلال شد نمایش خوبی را از خود به نمایش گذاشتند و شاید اگر آن موقعیت‌هایی که به دست آورده بودند، تبدیل به گل می‌شد جریان مسابقه به طور کلی تغییر می‌کرد. استقلال با تمام مشکلات و چالش‌هایی که داشت وداعی آبرومندانه با لیگ‌ قهرمانان آسیا داشت و باید از همین حالا به فکر آینده‌ای باشد که خیلی زود فرا می‌رسد.

#منصور رشيدي #باشگاه استقلال #پیشکسوت استقلال #رشید مظاهری
داغ ترین خبرها
تازه ترین خبرها